کاربرد روش پی آر پی صورت چیست؟

کاربرد روش پی آر پی صورت چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد روش پی آر پی صورت چیست؟

روش های نوین و کم عارضه جهت جوانسازی پوست همواره مورد توجه افرادی قرار دارد که با مشکلات پوست و مو درگیر هستند ، اگر چه امروزه حتی افراد در سنین پایین نیز به چین و چروک و سایر فرآیندی های پیری پوست دچار می شوند ، اما افراد مسن نیز به دنبال روش های موثر جوانسازی پوست خود هستند ، از این رو در این مقاله ، کاربرد روش پی آر پی صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پی آر پی چیست ؟

پی آر پی ماده ای تزریقی است که از خون فرد ایجاد می شود ، به این منظور ، مقادیری خون از فرد گرفته می شود ، با قرار دادن آن در دستگاه مخصوصی به نام سانتریفیوژ خارج از مرکز ،  اجرای خون که شامل گلبول های قرمز ، پلاکت ها و پلاسما می باشد ، در اثر چرخش این دستگاه ، از هم جدا می شود و در نهایت پلاسمای غنی شده از پلاکت ها را که حاوی فاکتورهای رویشی و ترمیمی بسیار قوی می باشد ، ایجاد می شود .

کاربردهای پی آر پی صورت

در رابطه با prp صورت می توان عنوان نمود که متخصص پوست و مو ، با توجه به نیاز صورت در جهت جوانسازی ، رفع چین و چروک مختلف صورت ، گودی زیر چشم ، قرمزی بیش از حد پوست ، منافذ باز بیش از حد پوست ، کبودی زیر چشم ، رفع جای جوش و افتادگی پوست ، با ایجاد بیحسی موضعی ، به کمک سوزن های بسیار ظریف و مخصوص ، پی آر پی را به لایه های سطحی یا عمقی پوست تزریق می کند ، با تزریق پی آر پی ، تحریک کلاژن سازی در لایه های زیرین شروع می شود که در نتیجه شاهد رفع مشکلات و عوارض در سطح پوست خواهیم بود . همچنین به کمک پی آر پی می توان ، خطوط اخم و خنده و جای بخیه در صورت را نیز بهبود بخشید . مقدار پی آر پی مورد نیاز به منظور جوانسازی پوست صورت ، 8 میلی لیتر پی آر پی خواهد بود که 5 الی 6 برابر بیشتر از حد معمول خون بدن می باشد ، سلول های بنیادی پوست در اثر تزریق پی آر پی ، تحریک شده و سلول های جدیدی را تولید می کنند .

تعداد جلسات درمانی با prp

تعداد جلسات درمانی با prp ، به نوع عارضه ی پوستی و میزان عمق چین و چروک ها بستگی دارد که در هر فردی تعداد جلسات درمانی متفاوت خواهد بود .

فواید پی آر پی صورت

عدم نیاز به جراحی و بسترب شدن ، عدم وجود درد و خونریزی ، کشیده تر شدن و جمع شرکی بافت پوست ، بازیابی بافت چربی ، افزایش حجم صورت ، طراوت و شادابی پوست و افزایش تولید کلاژن مورد نیاز پوست از جمله مزایا و فواید پی آر پی صورت می باشد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X