قیمت و هزینه پی آر پی دور چشم

قیمت و هزینه پی آر پی دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه پی آر پی دور چشم

چشم از جمله اجزای بسیار حساس صورت می باشد که حتی پوست ناحیه اطراف آن بسیار نازک و حساس بوده ، به گونه ای که جهت درمان چین و چروک آن و عوارض این عضو باید با روش های اصولی ، دقت بسیاری را اعمال نمود ، از این رو در این مقاله ، به درمان چین و چروک با پی آر پی دور چشم پرداخته شده است .

پی آر پی دور چشم

در رابطه با پی آر پی دور چشم می توان عنوان نمود که  از روش پی آر پی جهت جوانسازی و برطرف کردن چین و چروک و تیرگی های پوست اطراف چشم استفاده می گردد .

پی آر پی چیست ؟

پی آر پی ، پلاکت غنی شده ای است که جهت ساخت آن ، مقداری خون از فرد گرفته می شود ، اجزای خون در دستگاه سانتریفیوژ مخصوصی از یکدیگر جدا شده ، برخی مواد به آن اضافه می شود و در نهایت از پلاکت غنی شده که حاوی فاکتورهای قوی رشد می باشد و به آن پی آر پی گفته می شود ، جهت تزریق استفاده می گردد . تزریق پی آر پی ، به صورت داخل پوستی و به مقدار 1/ 20 میلی لیتر در هر تزریق با سوزن های مخصوص انجام می شود . جهت رفع عوارض پوستی چشم ، به حدود یک سی سی پی آر پی نیاز می باشد . درمان مشکلات پوست اطراف چشم ، به 2 الی 3 جلسه درمان ،آن هم  به فاصله ی 4 تا 6 هفته نیاز خواهد داشت .

مراقبت های پس از تزریق پی آر پی چشم

  • به دلیل حساسیت پلاکت ها به سرما ، استفاده از کمپرس سرد ممنوع است .
  • دوش گرفتن تا 24 ساعت پس از تزریق ممنوع است .
  • استفاده از عینک دودی در چند روز اول توصیه می شود .
  • جهت تسکین درد ، می توان از استامینوفن کدئین و ترامادول استفاده کرد .

قیمت و هزینه پی آر پی دور چشم

با توجه اینکه قیمت استفاده از پی آر پی در کلینیک های پوست و زیبایی بر اساس نوع کیت مورد استفاده و موضع تحت درمان متفاوت خواهد بود ، اما می توان گفت که هزینه ی پی آر پی چشم از هزینه پی آر پی کل صورت کمتر است که در این میان ، کلینیک مورد مراجعه و دستمزد پزشک متخصص نیز در تعیین قیمت انجام پی آر پی چشم تاثیرگذار می باشد و قیمت های متفاوتی در هر کلینیک ارائه می شود ، لذا جهت اطلاع از قیمت دقیق انجام این عمل زیبایی غیرتهاجمی باید به کلینیک مورد نظر مراجعه کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X