چروک پوست را با هایفو پیشانی از بین ببرید

چروک پوست را با هایفو پیشانی از بین ببرید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چروک پوست را با هایفو پیشانی از بین ببرید

به وجود آمدن چین و چرک در پیشانی با بالا رفتن سن آغاز می گردد و عوامل بسیاری این روند را سرعت می بخشد ، برای از بین بردن چروک پیشانی از روشهایی مختلفی مانند بوتاکس و تزریق ژل و چربی استفاده می گردد اما بهترین و جدیدترین روش از بین بردن چین و چروک پبشانی هایفوتراپی می باشد که باید دید هایفو پیشانی چگونه چروک پوست پیشانی را از بین می برد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از روشهای از بین بردن چروک پوست از جمله چین و چروک پیشانی می باشد که با استفاده از امواج اولتراسوند کلاژن پوست بازسازی گردیده و پوست لیفت و کشیده می شود. هایفوتراپی در تمام نقاط صورت قابل انجام می باشد و حتی دور چشم که حساسیت بالایی دارد نیز قابل اجرا می باشد، استفاده از این روش باعث جوانسازی و بازسازی بافتهای مرده پوست و زنده کردن آنها می شود.

هایفو پیشانی

هایفو پیشانی علاوه بر لیفت پوست پیشانی باعث بالا کشیدن ابروها و پلکها نیز خواهد شد و بهترین کار ممکن اینست که هایفوتراپی پیشانی و ابرو و پلکها همزمان با هم انجام گیرد تا نتیجه ای مطلوب برای بیمار جهت از بین بردن چروک پوست ایجاد شود. هایفوتراپی پیشانی گزینه ای مناسب به جای استفاده از بوتاکس می باشد زیرا برخلاف بوتاکس عوارضی برای بیمار نداشته و ماندگاری بیشتری از بوتاکس دارد و روشی بدون جراحی می باشد. برای ماندگاری و اثر بیشتر هایفوتراپی پیشانی بهتر است در پیشانی تزریق بوتاکس و چربی نیز بعد از هایفو تراپی انجام گیرد اما نباید بعد از بوتاکس و تزریق چربی عمل هایفوتراپی پیشانی انجام شود زیرا گرمای حاصل از امواج هایفوتراپی بوتاکس و چربی را ذوب خواهد کرد .

عملکرد هایفوتراپی پیشانی

هایفوتراپی پیشانی باعث تابش انرژی به پوست پبشانی شده و پوست را سفت و منقبض می گرداند و از این طریق لیفت پیشانی صورت می گیرد ، امواج هایفو ساختارهای حفاظتی را که موجب پیری پوست می شود مورد هدف قرار میدهد و آنها را بازسازی می نماید که موجب جوانسازی پوست پیشانی می گردد. هایفو پیشانی تنها مختص افراد مسن نمی باشد و اگر افراد جوان دچار چروک پیشانی یا افتادگی پلکها باشند می توانند از این روش جهت لیفت پوست خود استفاده نمایند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X