مدت زمان جلسات prp چقدر است؟

مدت زمان جلسات prp چقدر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مدت زمان جلسات prp چقدر است؟

در مشکلات و عوارض پوست و مو ، ریشه یابی علت ایجاد کننده ی عارضه در درمان اصولی و اساسی بسیار تاثیرگذار می باشد ، یکی از روش های نوینی که به طور چشمگیری درمان مشکلات پوست و مو را از لایه های زیرین و با تولید سلول های جدید انجام می دهد ، روش prp درمانی یا هم پلاسمای پی آر پی می باشد که در این مقاله به بررسی مدت زمان انجام جلسات prp پرداخته شده است .

آماده سازی prp

پی آر پی ماده ی طبیعی ایجاد شده از خون شخص می باشد ، بدین منظور با توجه به عارضه موجود ، چند سی سی خون از شخص گرفته می شود ، در دستگاه گریز از مرکز سانتریفیوژ قرار داده می شود که در اثر حرکت چرخشی آن طی دو مرحله ، اجزای خون که شامل پلاسما ، پلاکت ها و گلبول های سفید و قرمز می باشد ، از یکدیگر جدا می شوند ، در نهایت پلاسمای غنی شده از پلاکت ها که حاوی فاکتورهای بسیار قوی رشد و ترمیم هستند و به آن prp اطلاق می شود ، استخراج می گردد ، آماده سازی prp توسط حرکت دستگاه ، 10دقیقه زمان نیاز خواهد داشت .

کاربردهای prp

استفاده از روش prp ، تاثیرات درمانی متعددی در زمینه مشکلات پوست و مو ایجاد کرده است ؛ درمان ریزش مو ، رشد مجدد موها ، ایجاد استحکام و ضخامت بیشتر موها ، ایجاد پرپشتی و تراکم بالای موها ، درمان انواع بیماری مو ، درمان قرمزی بیش از حد پوست ، ایجاد لطافت در پوست ، رفع گودی ، تیرگی و پف زیر چشم ، رفع خطوط اخم و خنده ، ایجاد چربی مورد نیاز صورت در زیر پوست ، رفع غبغب ، رفع موثر چین و چروک ، رفع افتادگی پوست ، درمان ریزش ابرو و مژه و ...  از جمله درمان های موثر حاصل از روش prp تراپی می باشد . استفاده از روش prp ، به عنوان درمان تکمیلی می تواند در کنار دیگر روش های درمانی نتایج مطلوب تری ایجاد نماید .

تزریق prp

پزشک متخصص با تشخیص و دانش خود ، مقدار حجم مشخصی از prp بدست آمده را از طریق سوزن های مخصوص با تزریقات متعدد به زیر پوست در عمق مناسب و با ایجاد بیحسی موضعی به جهت جلوگیری از ایجاد درد در شخص ، انجام می دهد که مدت زمان لازم برای انجام تزریقات متعدد prp، به وسعت ناحیه عارضه دیده و حجم مورد استفاده از prp بستگی دارد و بیشترین زمان مربوط به جلسه ی درمان با prp به مرحله ی انجام تزریقات می باشد که معمولا بیش از یک ساعت به طول خواهد انجامید .

جلسات prp

در رابطه با مدت زمان انجام جلسات prp ، می توان عنوان نمود که از مرحله ی آماده سازی prp که با خون گیری انجام می شود تا مرحله ی ایجاد بیحسی موضعی و انجام تزریقات متعدد که به عارضه ایجاد شده و سرعت عمل پزشک متخصص نیز بستگی دارد ، مدت زمان انجام هر جلسه prp درمانی متغیر بوده و چیزی حدود 90 دقیقه خواهد بود . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X