مراحل و هزینه درمان prp در ایران

مراحل و هزینه درمان prp در ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و هزینه درمان prp در ایران

در گذشته درمان موثر و اساسی برخی از مشکلات حاد پوست و مو تنها از طریق عمل های جراحی امکان پذیر بود ، اما امروز با استفاده از روش غیرتهاجمی prp، می توان بسیاری از مشکلات پوست و مو را طی چند جلسه درمان ، برطرف نمود ، از این رو در این مقاله ، مراحل و هزینه درمان prp در ایران ، مورد بررسی قرار گرفته شده است

پی آر پی ( prp ) در ایران و مراحل آن

در رابطه با prp در ایران می توان عنوان نمود که این روش که به عنوان یکی از عمل های زیبایی محسوب می شود و در کلینیک های پوست و زیبایی توسط متخصص پوست و مو انجام می شود ، در ایران تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو افراد خواهان چنین عمل زیبایی ، باید از جیب خود هزینه کنند . به کمک روش تزریق  prp ، می توان به طور ریشه ای بسیاری از مشکلات پوست و مو را درمان نمود ، زیرا در این روش فاکتورهای رشد و ترمیم موثر حاصل از پلاکت های خونی که در پلاسمای خون تغلیظ یافته اند ، تاثیرات درمانی شگرفی را به ماده ی prp بخشیده اند . ایجاد استحکام و ضخامت مناسب در موها ، توقف ریزش مو ، تقویت و رشد مجدد موها ، احیای ابرو و مژه ، رفع خط خنده و اخم ، رفع گودی ، تیرگی و پف زیر چشم ، سفت کردن پوست آویزان ، رفع چین و چروک ، رفع قرمزی پوست و غیره برخی از تاثیرات استفاده از روش  prp درمانی جهت رفع مشکلات پوست و مو می باشد .

مرحله ی آماده سازی

در ایران نیز به مانند دیگر نقاط دنیا ، جهت تهیه ی prp ، چند سی سی خون از فرد گرفته می شود ، اجزای خون با قرار گرفتن در دستگاه گریز از مرکزی در اثر حرکات چرخشی آن طی دو مرحله ی 10 دقیقه ای ، از هم جدا شده و پلاکت ها در پلاسمای خون تغلیظ می یابند .

مرحله ی تزریق

پلاسمای prp ، تولید شده توسط پزشک متخصص پوست و مو با دقت بالایی در عمق مناسب پوست با تزریقات متعدد در نواحی مختلف ناحیه ی آسیب دیده و با بیحسی موضعی تزریق می گردد .

مرحله ی نتیجه گیری

پس از تزریق prp ، باید 2 الی 3 ماه جهت مشاهده ی نتایج اولیه تزریق ، صبر کرد که در این میان اگر تعداد جلسات درمانی بیشتری لازم باشد ، باید جهت انجام آنها با فاصله ی 4 الی 6 هفته یکبار به کلینیک پوست و مو مورد نظر مراجعه کرد . معمولا با توجه به عارضه ی ایجاد شده در پوست یا مو و سن بیمار ، تعداد جلسات درمانی  تعیین می شوند .

هزینه ی انجام prp درمانی

هزینه ی انجام prp درمانی جهت رفع مشکلات پوست و مو ، با توجه به تعداد کیت مصرفی prp و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود که هر چه تعداد جلسات درمانی بیشتر باشند ، هزینه ای که فرد جهت prp درمانی باید بپردازد ، بیشتر خواهد شد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X