متخصص طب سنتی پوست و مو

متخصص طب سنتی پوست و مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

متخصص طب سنتی پوست و مو

مشکلات مربوط به پوست و مو در اکثر افراد وجود دارد و عوامل بسیاری موجب ایجاد این مشکلات می گردند و افراد به جز مراجعه به پزشکان متخصص گاهی به متخصص طب سنتی پوست و مو جهت رفع مشکلات پوستی و موی خود مراجعه می نمایند.

ریشه مشکلات پوست و مو از نظر طب سنتی

بر اساس نظریات طب سنتی ریشه مشکلات پوستی و مو افراد به مزاج آنها و به تغذیه نامناسب مربوط می باشد و به دلیل جنس پوست و مو و عصبی بودن نوع جنس آنها و تراکم و سختی آنها درمان مشکلات پوست و مو باید به آرامی ک طی مراحل مختلف صورت گیرد، دفع بیماریهای مربوط به پوست و مو به زمان زیادی نیازمند می باشد و نباید به بیمار وعده داد که با یک مرحله درمان مشکلات وی رفع خواهد گردید.

متخصص طب سنتی پوست و مو

متخصص طب سنتی که در حوزه پوست و مو تخصص دارد علت بیشتر مشکلات پوست و مو را طبع افراد می دانند و نوع تغذیه فرد را در بروز مشکلات پوست و مو دخیل می دانند این متخصصان که امروزه از رشته های دانشگاهی نیز فارغالتحصیل می شوند دارای تخصص لازم در طب سنتی هستند و برای درمان مشکلات پوست و مو از دارهای گیاهی استفاده می نمایند. در روشهای سنتی درمان مشکلات پوست و مو از روشهای متعدد جهت تحریک جریان خون زیر پوست استفاده می شود و از این طریق و تحریک کلاژن و فولیکولهای پوست و مو سلامت پوست و مو مجددا بازگردانده می شود. استفاده مرتب از بعضی گیاهان دارویی تارهای مو را تقویت و آسیبهای مو را به حداقل خواهند رساند همچنین باعث شفاف شدن پوست می گردد. استفاده از جوانه های حبوبات و تهیه ماسک های خانگی از آنها در رفع مشکلات پوست موثر می باشد و خشکی پوست را التیام می بخشد همچنین پرهیز از خوراکیهای بی ارزش و مواد غذایی سرخ شده از عواملی می باشد که از به وجود آمدن مشکلات پوستی جلوگیری خواهد کرد. متخصص سنتی پوست و مو جهت درمان فرد بیمار از گیاهان دارویی در بهبود وضعیت بیمار کمک می گیرد و طراوت پوست و مو را ایجاد می نماید، استفاده از روغنهای گیاهی مانند بادام، زیتون ، رزماری، کرچک باعث حفظ لطافت پوست و مو می گردد البته استفاده از این روشهای گیاهی باید به طور مداوم باشد و با یک بار استفاده هرگز مشکلات مربوط به پوست و مو رفع نخواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X