چگونه موهای نازک صورت را از بین ببریم؟

چگونه موهای نازک صورت را از بین ببریم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چگونه موهای نازک صورت را از بین ببریم؟

  همه ی ما میدانیم موهای زائد جزء عواملی به حساب می آیند که زیبایی را به شدت تحت تاثیر قرار  میدهند به همین دلیل همه افراد تا جای ممکن سعی میکنند از طریق روش های مختلف موهای زائد را از بین ببرند.مخصوصا زمانی که موهای زائد روی صورت قرار گرفته باشند میتوانند مشکلات بیشتری را برای فرد به وجود آورند.در صورت بانوان موهای نازک بسیاری وجود دارد که اغلب برای از بین بردن آن راه های بیشماری پیشنهاد میشود.  

موهای نازک صورتتان را با روش های گیاهی از بین ببرید

به علت اینکه از بین بردن موهای نازک صورت نسبت به موهای زائد دیگر نقاط بدن راحت تر است پیشنهاد میشود تا جای ممکن از روش های گیاهی برای از بین بردن آن استفاده کنید.این کار باعث میشود تا پوست صورتتان آسیب نبیند و از پوست روشن تر و جوان تری برخوردار باشید.  

از ماسک ژلاتین استفاده کنید

ماسک ژلاتین یکی از بهترین ماسک هایی است که میتوانید برای صورتتان استفاده کنید  چون نه تنها موهای نازک را بر طرف خواهد کرد بلکه به پاک سازی صورتتان هم کمک خواهد کرد و چربی های اضافه و جوش های سر سیاه را هم از بین خواهد برد.همچنین ژلاتین با دارا بودن پروتئین در جوان سازی پوست هم تاثیر گذار  خواهد بود. استفاده از ماسک ژلاتین بسیار ساده است و میتوانید به راحتی آن را در منزل تهیه کنید.کافی است مقداری ژلاتین را با چند قطره آبلیمو و 2 قاشق شیر ترکیب کنید.بعد از آن مخلوط به دست آمده را در مایکرو ویو قرار دهید و قبل از سفت شدن روی صورتتان قرار دهید.اجازه دهید این ماسک به 10 دقیقه روی صورتتان قرار بگیرید و سپس لایه های خشک شده ی آن را بکنید.همراه با کندن این لایه شاهد این خواهید بود که موهای نازک صورتتان از بین خواهد رفت.

از زرد چوبه برای از بین بردن موهای نازک بهره بگیرید

زردچوبه یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای نازک صورت به حساب می آید و در صورت استفاده دائمی از آن میتواند موهای نازک صورت را به طرز شگفت انگیزی کاهش دهد.استفاده از زردچوبه در بین هندی ها بسیار متداول است و اثرات بسیاری مطلوبی را در از بین بردن موهای نازک صورت خواهد داشت. برای دست یابی به نتیجه ی دلخواه باید یک واحد زرچوبه را با یک دوم واحد آب ترکیب کنید و اجازه دهید روی شعله حالت خمیری شکل پیدا کند.بعد از تهیه ی خمیر فوق صورتتان را با آرد ذرت ماساژ دهید و زردچوبه ی خمیری شکل را به مدت 15 دقیقه روی صورتتان قرار دهید.   منبع: کلینیک لیرز موهای  زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X