همه چیز درباره تزریق کلاژن در صورت

همه چیز درباره تزریق کلاژن در صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره تزریق کلاژن در صورت

یکی از روشهایی که با استفاده از آن پوست صورت جوانسازی و چین و چروک آن از بین می رود تزریق کلاژن می باشد که خطوط چروک ایجاد شده را برطرف و همچنین باعث برجستگی گونه ها خواهد شد اما در مورد تزریق کلاژن در صورت چه مسائلی وجود دارد.

کلاژن

کلاژن نوعی پروتئین می باشد که بخشی از پوست و مو و ناخن را تشکیل می دهد و به طور طبیعی در بدن ساخته می شود و اگر بر اثر عواملی تولید آن در بدن کاهش پیدا کند پوست و مو و ناخن دچار مشکل خواهند شد.

 عوامل تخریب کلاژن

عواملی بسیاری مانند بالا رفتن سن ، بیماری، کمبود ویتامین ها و تغذیه نامناسب  بر ساخت کلاژن در بدن تاثیر دارند و کمبود کلاژن در بدن سبب آسیب جدی به پوس و مو خواهد شد.

تزریق کلاژن در صورت

وقتی پوست صورت بر اثر عوامل کدر شده دچار چین و چروک یا افتادگی گردد یکی از راههای درمان استفاده از تزریق کلاژن می باشد که بیشتر در صورت انجام می گیرد ، این کلاژن جهت جوانسازی پوست صورت و با استفاده از تکنیک های مخصوص توسط متخصص پوست به لایه میانی پوست که محل تولید کلاژن می باشد تزریق می شود و باعث رفع چین و چروک و رفع افتادگی پوست و برجسته سازی گونه خواهد شد.

تقویت کلاژن ها به طور طبیعی

رعایت برخی نکات باعث ساخت کلاژن در پوست به طور طبیعی خواهد شد، استفاده از محصولات آب رسان  به پوست، محصولات کلاژن ساز و ضد آفتاب موجب می گردد تا علاوه بر ساخت کلاژن در پوست کلاژن کمتر دچار آسیب گردد و پوست و مو سالم بماند. تزریق کلاژن در صورت برای هر فردی ماندگاری متفاوتی خواهد داشت و در این راه از کلاژن انسانی استفاده می شود ، سن افراد و نوع پوست آنها در ماندگاری کلاژن درمانی پوست صورت تاثیر دارد.

منابع کلاژن

کلاژن مورد نیاز پوست و مو از مواد غذایی گرفته می شود مصرف  ماهی ، گوشت گاو ، سبزیجات ، میوه های قرمز ، کلم و هویج باعث تولید کلاژن به طور طبیعی در بدن خواهد شد . تزریق کلاژن در صورت روشی مناسبتر از تزریق ژل یا بوتاکس می باشد زیرا عوارض کمتری برای فرد بیمار در پی خواهد داشت و در تمام نقاط بدن قابل استفاده می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X