آنچه درباره لاغری با اولتراسونیک نمیدانید

آنچه درباره لاغری با اولتراسونیک نمیدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه درباره لاغری با اولتراسونیک نمیدانید

افرادی که به چاقی دچار می گردند همیشه به جای ورزش کردن و رژیم گرفتن برای از بین بردن چربی اضافه خود به دنبال راهی می باشند که در کمترین زمان ممکن و با کمترین دردسر باعث رفع چاقی آنها گردد ، امروزه استفاده از روشهای پیشرفته رفع چاقی بسیار مورد استفاده می باشد و افراد چاق به دنبال روشی می باشند که بیشترین حد ممکن چربی سوزی را برای آنها فراهم نماید و عوارض کمتری برای آنها داشته باشد ، یکی از روشهای سوزاندن چربی و ایجاد لاغری با دستگاههای پیشرفته روش لاغری با اولتراسونیک می باشد که باید ببینیم چه نکاتی در مورد استفاده از  آن ناشناخته مانده است.

روش اولتراسونیک

این روش ایجاد لاغری بدون جراحی می باشد ودر آن از امواج مکانیکی که فرکانس آنها بیشتر از محدوده شنوایی انسان است استفاده می گردد ، فرکانس این دستگاه پیشرفته با ایجاد لرزش در سلولهای چربی باعث سوزاندن آنها می شود و در بیمار ایجاد لاغری خواهد کرد. در نقاط مختلف بدن که دچار چاقی شده اند می توان از روش اولتراسونیک جهت چربی سوزی استفاده کرد،  نقاطی مانند رانها، پهلو، شکم می تواند مورد درمان اولتراسونیک قرار گیرد.

فواید اولتراسونیک با اولتراسونیک

تناسب اندام با اولتراسونیک بدون جراحی و درد و خونریزی می باشد و از ایجاد گرما در حذف چربیهای اضافه بدن استفاده می نماید و در مناطقی از بدن که حجم زیادی از چربی انباشته شده اند می تواند مورد استفاده قرار گیرد و همچنین تورم بسیار کمی بعد از انجام روش در فرد ایجاد می گردد که بعد از مدت کوتاهی رفع خواهد شد.

هزینه اولتراسونیک

هزینه هر عمل لاغری با توجه به ناحیه ای که چربی از آن خارج می گردد و مقدار چربی خارج شده و همچنین دستمزد متخصص تعیین میگردد و به دلیل کاربرد روش اولتراسونیک در رفع چربیهای حجیم تر و مناطق بزرگتر معمولا هزینه این نوع روش از روش های دیگر بیشتر می باشد. به کارگیری روش اولتراسونیک در ایجاد لاغری باعث  فشار از داخل بر غشای سلولهای چربی و از خارج باعث فشرده شدن آنها و سوزاندن آنها می شود . افرادی که از روش اولتراسونیک برای رفع چربی بدن خود استفاده می نمایند باید بعد از انجام  عمل از گن استفاده کنند و وعده های غذایی سبک بخورند و حتما ویتامین C تا مدتی مصرف نمایند . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X