دوره نقاهت لیپولیز لاغری شکم و پهلو چه مدت می باشد؟

دوره نقاهت لیپولیز لاغری شکم و پهلو چه مدت می باشد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دوره نقاهت لیپولیز لاغری شکم و پهلو  چه مدت می باشد؟

افرادی که دچار چاقی مفرط می گردند این  انباشت چربی و چاقی بیشتر در نواحی شکم و پهلو ایجاد می شود و باعث ایجاد ظاهری نامناسب برای فرد خواهد شد به همین دلیل افراد به دنبال روشی برای از بین بردن چربی در این نواحی می باشند حال باید ببینیم دوره نقاهت لیپولیز لاغری شکم و پهلو چه مدت خواهد بود . برای از بین بردن چربی اضافی نقاط مختلف بدن روشهای گوناگونی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند و باید بهترین روش با توجه به میزان چاقی فرد و وضعیت وی برای برداشت چربی انتخاب گردد.

لیپولیزر

دستگاه لیزری لیپولیز یکی از پیشرفته ترین دستگاههای از بین برنده چربی می باشد و با تکنیک لیزری به داخل بافت چربی نفوذ نموده و باعث ذوب آن خواهد شد ، این چربیها بعد از ذوب به حالت مایع درآمده و به راحتی توسط بدن جذب و یا خارج خواهند شد.

مزایا و عوارض لیپولیز

در روش لاغری لیپولیز از لیزر ظریفی استفاده می گردد که احتمال بروز صدمه به بدن را کاهش می دهد و به علت لیفتینگ پوست بعد از عمل لیپولیز میزان شل بودن پوست کاهش می یابد ، در لیپولیز عروق  انعقاد پیدا خواهند کرد و با چربی ارتباط پیدا نمی کنند ، اما  به کارگیری این روش ممکن است مانند هر روش درمانی دیگر برای فرد معایبی مانند ایجاد فشار خون بالا یا افتادگی پوست را در پی داشته باشد.

دوره نقاهت لیپولیز

انجام لیپولیز در افراد نیاز به بستری شدن قبل و بعد از عمل نخواهد داشت و معمولا بعد از مدت کوتاهی یعنی چند ساعت پس از عمل فرد مرخص گردیده و بستری نخواهد شد، عمل لیپولیز عملی سرپایی محسوب می شود و فقط پزشک به بیمار توصیه خواهد نمود که چند روز در منزل استراحت نماید . در عمل لیپولیز به دلیل استفاده از داروهای بی حسی نوعی کوفتگی برای بیمار ایجاد می شود و محل انجام لیپولیز معمولا متورم خواهد شد که بعد از گذشت چند روز از آن تورم از بین خواهد رفت . دوره نقاهت لیپولیز در افراد به وضعیت چاقی آنها بستگی خواهد داشت و اگر وسعت عمل زیاد بوده باشد و به جای بی حسی از بیهوشی استفاده شده باشد دوره نقاهت بیشتر خواهد بود و در هر حال بعد از انجام عمل بیمار باید کاملا به توصیه های پزشک عمل نماید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X