RF گردن برای کمک به جوانسازی پوست

RF گردن برای کمک به جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

RF گردن برای کمک به جوانسازی پوست

ایجاد چین و چروک در پوست اولین چیزی خواهد بود که میتواند پیری را به رخ افراد بکشد برای همین داشتن پوستی صاف برای اکثر افراد آرزویی بزرگ به حساب می آید و با بالا رفتن سن این آرزو نیز پررنگ تر میشود.البته به جز افزایش سن عوامل دیگری مانند قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب و عادات غذایی غیر مناسب نیز میتواند عاملی برای چروک شدن پوست باشد و زیبایی را از چهره ی انسان دور کند. بعد از اینکه پوست صورت و گردن دچار چین چروک شد باید به فکر روشی برای جوانسازی پوست بود .این روش باید حداقل عوارض را داشته باشد و با چند مرحله اثر خود را به خوبی نشان دهد.یکی از بهترین روش ها که برای جوانسازی پوست صورت و گردن پیشنهاد میشود و اثر بخشی خوبی هم دارد RF گردن خواهد بود.که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

 RF  چیست و چه تاثیری در جوانسازی پوست صورت و گردن دارد؟

RF  پوست صورت و گردن روشی است که در آن با استفاده از تابش اشعه های الکترومغناطیسی، ساختار پوست بهبود می یابد.در این روش امواج الکترومغناطیسی به اعماق پوست نفوذ میکند و با ایجاد حرارت منجر به سفت شدن پوست میشود.با سفت شدن پوست و تغییر ساختار آن میتوانید شاهد این باشید که چین و چروک ها کاهش پیدا کرده اند و پوستتان جوان تر شده است.  

چرا باید از RF استفاده کنید؟

همانطور که گفتیم استفاده از RF  باعث میشود تا پوست جوانتری داشته باشید و چین و چروک ها در صورتتان کاهش پیدا کند.به همین علت استفاده از RF یکی از بهترین روش های جوانسازی به حساب می آید.همانطور که میدانید با نزدیک شدن به دوران میانسالی پوست صورت و به خصوص پوست گردن دچار افتادگی میشود و ظاهر بدی را ایجاد میکند استفاده از RF  میتواند تمام این مشکلات را رفع کند و پوست گردن و صورتتان را با تغییر و تحول زیادی مواجه کند. علاوه بر این میتوانید برای چروک زیر چشم و خطوطی که در پیشانی وجود دارد هم از RF استفاده کنید.  

چه افرادی نمیتوانند از RF گردن استفاده کنند؟

همانطور که گفته شد استفاده از RF برای جوانسازی پوست و به خصوص گردن کمترین عوارض را در بر خواهد داشت اما با این وجود با توجه داشته باشید که یک سری از افراد هم به علت وجود شرایط خاصی نمیتوانند برای جوانسازی پوست از این روش استفاده کنند.برای همین بهتر است قبل از تصمیم برای استفاده از این روش با پزشک متخصصتان حتما مشورت کنید. به طوری کلی در دوران بارداری و شیردهی نمیتوان از RF گردن استفاده کرد و مشکلات قلبی و دیابت هم میتواند باعث منع استفاده افراد از RF شود. منبع: کلینیک جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X