هزینه و قیمت کویتیشین برای لاغری موضعی در تهران

هزینه و قیمت کویتیشین برای لاغری موضعی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت کویتیشین برای لاغری موضعی در تهران

به کمک برخی روش های نوین لاغری موضعی می توان چربی های انباشته شده در پهلو ، ران ، شکم ، کمر ، بازوها ، داخل ران  زانو و غیره را که در برابر رژیم و ورزش مقاوم هستند ، در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی طی چند جلسه ، از میان برداشت ، یکی از این روش ها ، کویتیشین درمانی است که در این مقاله به معرفی آن و میزان قیمت کویتیشین پرداخته شده است .

کویتیشین لاغری

کویتیشین روشی است که در آن به کمک امواج اولتراسوند ، فرکانس های صوتی ایجاد شده با لرزش خود موجب شکسته شدن بافت چربی و تبدیل شدن چربی به حالت مایع می شود ، در نهایت نیز چربی مایع شده از طریق سوخت و ساز بدن و یا کبد از بدن دفع خواهد شد .

انجام کویتیشین درمانی

به منظور انجام کویتیشین درمانی ، بدون نیاز به بیحسی موضعی و بستری شدن ، پزشک متخصص به کمک یک وسیله ی دستی که روی پوست ناحیه ی تحت درمان سر می دهد ، با تکان های متصاعد شده از امواج اولتراسوند به طور موثری چربی های زیر پوست را آب می کند ، به طوری که در هر جلسه در نواحی بزرگی مانند شکم و پهلوها ، بیمار 1 الی 4 سایز از فرد کم خواهد کرد ، بسته به میزان چربی های انباشته شده ؛ هر فرد به 8 الی 12 جلسه درمان با این روش نیاز خواهد داشت .

خطر کویتیشین درمانی

از آنجا که پس از اتمام جلسه ی کویتیشین درمانی ، چربی شکسته شده به صورت مایه وارد خون بیمار می گردد ، از این رو انجام چنین روشی برای افراد دارای چربی خون و فشار خون به هیچ وجه توصیه نمی شود . همچنین زنان باردار ، شیرده ، تازه زایمان کرده و زنان و دخترانی که در روزهای عادت ماهانه ی خود به سر می برند ، از انجام چنین روشی منع شده اند .

مزایای کویتیشین درمانی

پس از لاغری موضعی و فرم دهی مناسب به بدن با روش کویتیشین درمانی ، فرد باید با رعایت رژیم لاغری و همچنین انجام ورزش و فعالیت روزانه ، از برگشت مجدد چربی های موضعی جلوگیری نماید .

قیمت کویتیشین

در رابطه با قیمت کویتیشین می توان عنوان نمود که هزینه ای انجام این روش موثر درمان لاغری موضعی ، با توجه به موضع مورد درمان ، زمان انجام کویتیشین و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود لذا در کلینیک های مختلف پوست و زیبایی واقع در شهر تهران با توجه به منطقه ای که کلینیک در آن واقع شده ، هزینه ی انجام روش کویتیشین درمانی متفاوت خواهد بود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X