قیمت و هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی در تهران و ایران

قیمت و هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی در تهران و ایران

هزینه ی جراحی زیبایی بینی ، یکی از مهم ترین مسایل مربوط به تصمیم گیری برای انجام چنین عملی می باشد ، از این رو در این مقاله ، رینوپلاستی بینی گوشتی مورد بررسی قرار گرفته شده است . رینوپلاستی : در اصطلاح پزشکی به جراحی زیبایی بینی که در آن پزشک جراح به کمک تکنیک های خاص پزشکی تغییراتی بر روی بینی انجام می دهد تا ظاهر بینی را اصلاح نماید ، رینوپلاستی گفته می شود . جهت انتخاب روش مناسب برای انجام جراحی بینی که به دو روش رینوپلاستی باز و بسته انجام می شود ،  بینی افراد مختلف به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شود :   بینی گوشتی : در این نوع بینی استخوان و غضروف های بینی در مقایسه با پوست بینی حجم کمتری را بینی را تشکیل می دهند ، در واقع بینی گوشتی دارای پوستی کلفت و استخوان و غضروف های نازکی است . بینی استخوانی : در این نوع بینی ، پوست بینی نازک و استخوان و غضروف های بیشتر و محکم هستند .

 رینوپلاستی بینی گوشتی :

در رابطه با قیمت و هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی در تهران و ایران می توان گفت که عمل رینوپلاستی از جمله عمل های سنگین و پرمخاطره ای است که هزینه بالایی نیز در بر خواهد داشت . بسته به نوع بینی و منطقه ی جغرافیایی کلینیکی که در آن جراحی بینی انجام می شود ، هزینه جراحی بینی تعیین می گردد . به طور معمول یک عمل زیبایی بینی بین 2 الی 20 میلیون تومان در ایران هزینه خواهد داشت .

هزینه ی رینوپلاستی بینی گوشتی :

بینی گوشتی به دلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوستی با ضخامت بیشتر ، انجام عمل جراحی آن نسبت به بینی استخوانی ،  با هزینه کمتری انجام می شود ، زیرا در این نوع بینی ها ، پزشک متخصص ، باید با تقویت غضروف ها به شکل دهی بینی اقدام نماید ، لذا با توجه به منطقه ای که کلینیک انتخابی بیمار در آن واقع شده ، دز حال حاضر هزینه ی رینوپلاستی بینی گوشتی ، 4 الی 7 میلیون تومان برای فرد متقاضی این نوع جراحی ، هزینه خواهد داشت .

بیمه و رینوپلاستی بینی گوشتی  :

با توجه به اینکه چه نوع تغییر و اصلاحی در بینی باید صورت پذیرد ، تحت پوشش بودن یا نبودن آن باید از شرکت بیمه ای که تحت پوشش آن قرار دارید ، پرسیده شود زیرا معمولا شرکت های بیمه ؛ هزینه ی عمل انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی را پرداخت می کنند ، اما جراحی بینی تنها به قصد زیبایی تحت پوشش بیمه ها قرار ندارد .

جراحی رینوپلاستی بینی ، دارای هزینه هایی قبل و بعد از عمل می باشد که شامل  موارد زیر خواهد بود :

  • سی تی اسکن
  • آزمایشات خون
  • عکس آتلیه
  • حق فرانشیز ماه اول (هر هفته )
  • حق فرانشیز سال اول (هر3 ماه یکبار )
  • حق فرانشیز سال دوم (هر 6 ماه یکبار )
از آنجا که مهارت و تجربه پزشک جراح در تعیین هزینه جراحی بینی بسیار تعیین کننده است ، لذا جهت اطلاع از هزینه ی دقیق جراحی بینی باید به کلینیک مورد نظر مراجعه و اطلاعات لازمه را در این خصوص کسب نمایید . به طور کلی هزینه ی جراحی بینی ، شامل دستمزد جراح و متخصص بیهوشی ، هزینه ی اتاق عمل و بیمارستان ، داروها ، وسایل مصرفی خواهد بود .   منبع: کلینیک جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X