خطرات رینوپلاستی ترمیمی چیست ؟

خطرات رینوپلاستی ترمیمی چیست ؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات رینوپلاستی ترمیمی چیست ؟

عمل زیبایی بینی که در اصطلاح پزشکی به آن رینوپلاستی گفته می شود به دلیل ایجاد تغییر در چهره و زیباتر نمودن آن ، همواره از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد که در این مقاله ، رینوپلاستی ترمیمی مورد بررسی قرار گرفته شده است . جراحی اولیه بینی : در این نوع جراحی ، بیمار برای اولین بار تحت جراحی زیبایی بینی قرار می گیرد . جراحی ثانویه بینی : در این نوع جراحی ، جراحی بر روی فردی که قبلا یک یا چند بار توسط جراح یا جراحان دیگر عمل بینی را انجام داده ، صورت می پذیرد . جراحی ترمیمی بینی : در این نوع جراحی که به آن جراحی روتوش نیز گفته می شود ، جراحی مجدد توسط جراح اول انجام می شود .

رینوپلاستی ترمیمی :

در رابطه با رینوپلاستی ترمیمی می توان عنوان نمود که اگر پزشک جراح دانش ، تجربه و هنر کافی داشته باشد ، در همان جراحی اول بینی نتیجه ی مطلوب از عمل بینی حاصل خواهد شد اما در 5 الی 10 درصد موارد عمل های بینی انجام شده ، نیاز به جراحی ترمیمی بینی خواهد بود . برای انجام عمل ترمیمی بینی ، باید از آخرین عمل بینی ، حداقل یک الی دو سال گذشته باشد . در عمل ترمیمی بینی ، هدف از عمل جراحی مجدد بینی ، رفع ناراحتی هایی است که پس از عمل اول برای فرد ایجاد می شود .

خطرات رینوپلاستی ترمیمی :

عمل رینوپلاستی ترمیمی ، نسبت به عمل اولیه بسیار جزئی تر بوده و مدت زمان آن نیز کوتاه تر می باشد ؛ از این رو با رعایت کلیه موارد مربوط به عمل بینی ، این نوع عمل هیچ گونه خطری برای فرد نخواهد داشت .  

رفع مشکلات جراحی اول در جراحی ترمیمی بینی :

در جراحی ترمیمی بینی ، مواردی نظیر ؛ تنگی نفس و مشکلات تنفسی ، انحراف بینی ، تغییر شکل های نوک بینی ، عدم تقارن بین سوراخ های بینی و غیره برطرف می گردد . عمل رینوپلاستی از جمله عمل های سنگین و پرمخاطره ای است که در صورت عدم انجام آن توسط جراح ماهر و تجربه ، امکان ایجاد عوارض بسیاری پس از عمل وجود دارد ، از این بهتر است که عمل رینوپلاستی خود را به جراح متخصص و زبده ای بسپارید که در کارنامه ی عمل های انجام داده ی خود ، جراحی های موفقی را پس سر گذاشته است ، در این صورت احتمال نیاز بیمار به عمل ترمیمی بینی نیز کمتر خواهد شد . هرگز به خاطر هزینه ی کمتر سلامت و زیبایی خود را به خطر نیندازید ، زیرا هر عمل موفقیت آمیز که باید توسط پزشک متخصص ماهر صورت پذیرد ؛ هزینه ی مربوط به خود را دارد و از آنجا که این عمل از جمله عمل های سنگین و طولانی مدت می باشد ، مشخص است که حداقل هزینه ی انجام چنین عملی ، 4 الی 5 میلیون خواهد بود. منبع: کلینیک جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X