نتایج prp مو چیست؟

نتایج prp مو چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج prp مو چیست؟

در درمان مشکلات کم پشتی و ریزش مو از انواع روشها استفاده می گردد که این روشها هر کدام مزایا و عوارضی را برای فرد بیمار در پی خواهند داشت و فرد باید با توجه به وضعیت خود بهترین و علمی ترین روش را در پیش بگیرد که بیشترین نتیجه و کمترین عوارض را به دنبال داشته باشد یکی از این روشها روش prp می باشد که باید دید نتایج prp مو چیست. پلاسمای غنی از پلاکت و تزریق آن به پوست یکی از روشهای تقویت فولیکول مو و جلوگیری از ریزش موها می باشد و تزریق این پلاسما به رشد منظم موها کمک خواهد کرد.

نتایج prp موی سر

نتایج prp مو بدین گونه می باشد که این روش درمانی به علت تغذیه فولیکول مو با استفاده از پلاسمای غنی شده در آزمایشگاه باعث رشد سلولهای مو گردیده و روند رشد موها تسریع می یابد و به کارگیری این روش در افرادی که دچار ریزش کامل مو یا همان طاسی شده اند باعث تحریک ریشه مو و پرپشت شدن مجدد موها خواهد شد به شرط آنکه فولیکولهای مو هنوز زنده مانده باشند.

افراد مناسب جهت انجام prp

افرادی جهت انجام عمل prp مناسب شناخته می شوند که دچار آلوپسی شده باشند یا دچار کم پشتی شده و یا دچار ریزش سکه ای مو شده باشند البته بهتر است انجام prp در افرادی انجام گیرد که به تازگی دچار مشکلات مو شده اند چون زمان مناسبی برای شروع درمان خواهد بود. تزریق prp در زیر پوست و جایی که مو رشد می نماید صورت می گیرد و این تزریق به دلیل بی حس کردن پوست بدون درد خواهد بود و ممکن است بعد از تزریق پوست دچار تورم و قرمزی خفیفی گردد که بعد از مدت کوتاهی این مشکل رفع خواهد شد. نتایج prp مو در افراد مختلف متفاوت خواهد بود و این امر به تخصص پزشک معالج و خود فرد تا حدودی بستگی خواهد داشت زیرا فردی که مورد تزریق prp قرار می گیرد باید نسبت به مراحل درمان صبر و طاقت بالایی داشته باشد. انجام روش prp   با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته و تجربه بالای پزشک انجام می گیرد و امکان انجام این پیوند به وسیله افراد غیر متخصص وجود نخواهد داشت. نتایج prp مو علاوه بر تاثیر بر فولیکول مو بر پوست نیز تاثیر داشته و باعث لطافت و زیبایی پوست خواهد گردید . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X