مزایای روش prp رشد مجدد مو

مزایای روش prp رشد مجدد مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای روش prp رشد مجدد مو

عوامل مختلفی موجب ریزش موها و ضعیف شدن فولیکول های مو می گردد ، چنانچه بیماری ایجاد کننده ی ریزش مو به موقع درمان نشود ، شاهد نابودی کلی فولیکول های مو و ایجاد طاسی در فرد خواهیم بود ، از این رو در این مقاله ، روش prp رشد مجدد مو مورد بررسی قرار گرفته شده است . پی آر پی ، پلاسمای غنی شده از پلاکت های خونی است که حاوی فاکتورهای رشد می باشد و با گرفتن چند سی سی خون از فرد به کمک دستگاه گریز از مرکز و حرکت چرخشی آن طی دو مرحله ی 10 دقیقه ای به دست می آید.

پی آر پی ( prp ) رشد مجدد مو

در رابطه با prp رشد مجدد مو می توان گفت که با تزریق prp  به زیر پوست ناحیه دچار ریزش شده می توان به طور موثری فولیکول های غیرفعال و فولیکول های در فاز استراحت فرو رفته را به رشد مجدد تحریک نمود ، زیرا ماده ی prp ، دارای فاکتورهای رشد و ترمیم بسیار قوی است که در پلاکت های پلاسمای خون تغلیظ شده اند .  

مزایای روش prp رشد مجدد مو

هنگامی که پزشک متخصص ، با ایجاد بیحسی موضعی و با تزریقات متعدد ، ماده ی prp را به کمک سوزن های مخصوص به زیر پوست در عمق 3 الی 4 میلی متری پوست ، تزریق می کنند ، فولیکول های مو تقویت و ترمیم می شوند ، به گونه ای موهای حاصل از این تقویت ریشه ای ، پر پشت تر ، مستحکم و دارای ضخامت مناسب هستند ، همچنین با تزریق prp برای مو ، ریزش موها به طور چشمگیری متوقف خواهد شد . از سوی دیگر با تزریق prp به زیر پوست جهت درمان ریزش مو و تقویت فولیکول ها ، پوست ناحیه مورد نظر نیز به کمک فاکتورهای رشد پلاکت ها ، ترمیم ، شاداب و جوانسازی خواهد شد .

مشاهده ی نتیجه ی prp در رشد مو

به دلیل طبیعی بودن prp ، جهت مشاهده ی تاثیرات آن ، بدن برای واکنش دادن به prp ، به زمان  نیاز دارد که دو الی سه ماه پس از تزریق اولین نشانه های درمان ظاهر خواهند شد و طی چند ماه یعنی 6 الی 9 بعد ، نتایج درمانی تکمیل خواهند شد .

عوارض تزریق prp

از آنجا که prp  از خون شخص تهیه می شود ، ماده ای طبیعی است که هیچ گونه عارضه و خطری برای فرد ایجاد نخواهد کرد ، تنها برخی عوارض زودگذر پس از اتمام جلسه ی تزریق ایجاد خواهد شد که شامل ؛ سردرد خفیف ، سفت شدگی ناحیه سر ، التهاب ، قرمزی و تورم احتمالی خواهد بود که طی چند ساعت الی یکی دو روز برطرف خواهد شد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X