prp پوست و مو فقط در کلینیک تخصصی

prp پوست و مو فقط در کلینیک تخصصی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

prp پوست و مو فقط در کلینیک تخصصی

همیشه استفاده از روش های اصولی و علمی در درمان مشکلات و عوارض پوست و مو ، موجب خواهد شد که در وقت ، هزینه و نتیجه ی مطلوب برای فرد صرفه جویی شود ، از این رو در این مقاله انجام روش prp پوست و مو در کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پی آر پی (prp) پوست و مو

در رابطه با prp پوست و مو می توان عنوان نمود که این روش درمانی ، روش موثر و کارآمد برای بهبود مشکلات پوست و مو می باشد که در انجام آن از خون فرد به عنوان ماده اولیه استفاده می گردد ، از این رو پس از گرفتن خون از فرد و قرار دادن آن در دستگاه مخصوصی ، در اثر چرخش گریز از مرکز دستگاه ، اجزای خون از یکدیگر جدا شده و سرانجام پلاسمای غنی شده از پلاکت های خون که حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم چند برابر خون معمولی هستند ، حاصل می گردد .

چرا باید روش درمانی prp پوست و مو را فقط در کلینیک تخصصی انجام دهیم ؟

عوامل مختلفی باعث مشکلات پوست و مو در افراد مختلف می گردد  از این رو جهت درمان اصولی و اساسی باید به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کرد تا پزشک متخصص با بررسی های و آزمایشات لازمه ، علت را ریشه یابی و درمان موثر را اعمال نماید . در مورد اعمال روش prp درمانی پوست و مو ، نیز این مسئله صدق می کند ، زیرا روش prp درمانی از جمله روش های تخصصی و علمی است که از مرحله ی تهیه ی prp تا مرحله ی تزریق و دستیابی به نتیجه مطلوب ، باید متخصص پوست و مو با دقت و بررسی های لازمه ، prp درمانی را تحت نظر داشته باشد .

مراحل درمان پی آر پی

جهت تهیه prp خون، مقادیری خون از فرد گرفته می شود ، خون در دستگاه پیشرفته ای به نام سانتریفیوژ قرار می گیرد و در نهایت پلاسمای پی آر پی تغلیظ شده با پلاکت های خونی به دست می آید ، تزریق پی آر پی ، نیز توسط پزشک با دقت بالا در عمق و لایه ی مناسب به مقدار لازم تزریق می گردد که با دانش خود به این عمل اقدام می نماید. لذا prp درمانی با توجه به مرحله ی آماده سازی آن که به دستگاه پیشرفته نیاز دارد و همچنین انجام تزریقات prp به ناحیه ی مورد نظر که باید توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، می توان عنوان نمود که این روش از جمله روش های درمانی تخصصی است که تنها با مراجعه به کلینک های تخصصی پوست و زیبایی که دارای امکانات کامل و کادر پزشکی مجرب و با تجربه هستند ، امکان پذیر می باشد . از این رو روش prp درمانی را نمی توان در هر کلینیکی و توسط هر پزشکی انجام داد زیرا مراحل آماده سازی و تزریق prp ، خود دارای اصول و استانداردهایی هستند که در صورت عدم رعایت آنها ، پی آر پی حاصل شده بی تاثیر و فاقد تاثیرات لازمه خواهد بود . در کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی ، کلیه عمل های زیبایی توسط کادری مجرب و حرفه ای با دستگاه ها و امکانات پیشرفته و نیز روش های اصولی و استاندارد انجام می شود که باعث شده نتایج بسیار موفقیت آمیزی از عمل های انجام شده در کلینیک های تخصصی حاصل گردد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X