چرا روش prp درمان طاسی موثر است؟

چرا روش prp درمان طاسی موثر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چرا روش prp درمان طاسی موثر است؟

عوامل بسیاری در رشد مو تاثیر دارند و تغذیه سالم و سرشار از ویتامین و آهن باعث تقویت ریشه مو خواهد گردید و موها رشدی طبیعی خواهند داشت اما گاهی بر اثر عواملی مانند ژنتیک، بیماری و استفاده بیش از حد از سشوار و اتو موها دچار ریزش در نواحی سر ، ابرو و مژه می شوند ، در درمان ریزش مو روشهای مختلفی وجود دارد که یکی از این روشها روش درمان طاسی prp می باشد که باید دید چرا روش prp درمان طاسی موثر است؟

روش prp  در درمان طاسی

پلاسمای غنی شده که از خون گرفته می شود به prp شناخته می شود این پلاسما دارای پنج برابر تعداد پلاکت بیشتر از پلاکت موجود در خون می باشد و این پلاکتها که در خون وجود دارند به تسریع بهبود زخم ها و لخته شدن خون در جایی که زخم ایجاد شده کمک فراوانی می نمایند ، بازسازی سلولها در بدن از وظایف پلاکت خون می باشد ، در روش prp برای درمان طاسی از چندین برابر پلاکت برای بهبود و التیام  زخم های حاصل از کاشت مو استفاده می گردد و در این روش بهبود زخم های بیمار که بر اثر جراحی کاشت موی طبیعی انجام می گیرد سریعتر می باشد البته این پلاکتها از خون خود فرد گرفته خواهد شد. فولیکولهای مو برای رشد خود از خون تغذیه می نماید و مواد لازم برای رشد خود را از خون می گیرند و هنگامی که کاشت مو صورت می گیرد و چندین برابر پلاکت به فولیکول تزریق می گردد فولیکول مو تقویت گردیده و زخم ها به طور طبیعی تقویت شده و سریعتر درمان خواهند شد.

تاثیر روش prp طاسی

روش prp هم در جلوگیری از ریزش مو و هم در درمان طاسی موثر می باشد زیرا باعث تحریک و تغذیه فولیکول مو می گردد و با این کار فولیکول تقویت و در مقابل عوامل ریزش مو مقاوم خواهد شد، پلاکت مورد استفاده در روش prp به دلیل حجم بیشتر باعث بهبود سریع زخم حاصل از کاشت مو خواهد شد و به علت لخته شدن سریعتر زخم نیز زودتر التیام خواهد یافت. در روش prp درمان طاسی به دلیل استفاده از پلاکت خود فرد خطر واکنش آلرژی و حساسیت زیاد وجود ندارد و فقط ممکن است فرد دچار تورم خفیف در ناحیه تزریق گردد که نسبت به سایر روشها  عوارض کمتری برای فرد ایجاد خواهد کرد.

تزریق prp

انجام این روش بدین صورت می باشد که تزریق  کوچک و با دقت زیاد در لایه دوم  پوست که فولیکول مو در آنجا رشد می نماید  انجام می شود و پلاکت به زیر پوست تزریق و باعث تقویت فولیکول خواهد شد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X