prp پیوند مو، روشی نوین و کارآمد

prp پیوند مو، روشی نوین و کارآمد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

prp پیوند مو، روشی نوین و کارآمد

همواره استفاده از روش های نوین و کم عارضه جهت انجام عمل های زیبایی که از نظر پزشکی ضرورت خاصی ندارد ، مورد توجه جامع پزشکی قرار دارد ، از جمله روش های نوین و کارآمد در احیای موهای ریزش کرده ، prp  پیوند مو می باشد که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

پی آر پی ( prp )

پی آر پی پلاسمای تغلیظ یافته از پلاکت های خونی است که با فاکتورهای رویشی ، تقویتی و ترمیمی خود که 5 الی 6 برابر خون معمولی می باشد ، توانسته تحولی عظیم در رفع مشکلات پوست و مو ایجاد نماید ، این ماده ی طبیعی که از خون خود فرد حاصل می گردد و به دلیل تاثیرات و نتایج چشمگیر ، طرفداران بسیاری پیدا کرده است .

prp پیوند مو

در رابطه با prp  پیوند مو می توان عنوان نمود که بیشترین تاثیر prp در حوزه ی احیا و بازسازی موها می باشد ، مو بافت بسیار حساسی است که در صورت ایجاد هر گونه عارضه در آن ، به سختی می توان فولیکول های مو مجددا به رشد وادار نمود ، از این رو در مواردی که فولیکول های مو از بین رفته باشد ، دیگر نمی توان با تزریق prp ، موهای فرد را وادار به رشد کرد. اما چنانچه فرد از بانک موی مناسبی که در پشت سر فرد وجود دارند ، برخوردار باشد ، می تواند به جای روش  prp ، از روش پیوند مو یا همان عمل زیبایی کاشت مو که در آن فولیکول های مو از یک ناحیه سر به ناحیه دیگر منتقل می شوند ، استفاده کرد . پس از اینکه عمل کاشت یا پیوند مو در فرد صورت گرفت ، جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از این پیوند مو ، می توان از روش prp درمانی به عنوان درمان تکمیل کننده جهت تقویت و رشد بهتر فولیکول های مو استفاده کرد ، لذا پزشک متخصص با تزریق prp به عمق  مناسب پوست در ناحیه ی موهای پیوندی، علاوه بر تقویت موها می تواند  ضخامت موها را افزایش دهد و بر پر پشتی مو نیز بیفزاید . در واقع prp درمانی در مورد موهای پیوندی نتایج مطلوب تری را از انجام این عمل زیبایی در زمان کوتاه تری با تقویت فولیکول های پیوندی ، حاصل خواهد کرد .

تزریق prp

جهت استفاده از روش نوین و کارآمد پی آر پی ، تزریق prp  توسط پزشک متخصص در کلینیک کاشت مو بر اساس دانش وی صورت می پذیرد ، بدین ترتیب پزشک حجم مناسبی از prp را با توجه به شدت عارضه در عمق مناسب پوست با تزریقات متعدد ، به کمک سوزن های مخصوص انجام می دهد  . تزریق prp ، به عنوان درمان تکمیلی در عمل زیبایی پیوند مو با کمک به تقویت فولیکول های مو ، نتایج مطلوب تری را از پیوند مو ایجاد خواهد کرد . با توجه به اینکه prp یک ماده ی طبیعی است که از خون فرد حاصل می شود ، لذا جهت احیا، ترمیم ، تقویت و تولید مجدد بافت ها و سلول های پوست و مو ، به گذشت زمان نیاز خواهد داشت که در این صورت آثار آن نیز ماندگاری طولانی تری خواهند داشت . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X