ضررهای prp برای پوست و مو چیست؟

ضررهای prp برای پوست و مو چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضررهای prp برای پوست و مو چیست؟

کلینیک های زیبایی معتبر و دارای سابقه چندین ساله با انجام عمل های زیبایی به روش های نوین و متعدد ، پیشرو در درمان مشکلات پوست و مو می باشند ، یکی از روش های موثر در درمان مشکلات پوست و مو ، روش تزریق prp می باشد که در این مقاله ضررهای prp برای پوست و مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تهیه prp

جهت آماده ی سازی prp به منظور تزریق و درمان مشکلات پوست و مو ، پزشک متخصص چند سی سی خون از فرد می گیرد ، خون را در دستگاه مخصوصی به نام سانتریفیوژ قرار می دهد ، طی دو مرحله چرخش دستگاه اجزای خون ( پلاسما ، پلاکت ، گلبول های سفید و قرمز ) از یکدیگر جدا شده با افزودن ماده ی خاصی تحت عنوان کیت prp ، پلاسما با پلاکت ها که حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم بسیار قوی هستند ؛ بدست خواهد آمد که prp نام داشته و در درمان اساسی و ریشه ای مشکلات پوست و مو بسیار موثر عمل می نماید  .

ضررهای prp

در رابطه با ضررهای prp برای درمان مشکلات پوست و مو می توان عنوان نمود که این ماده به دلیل طبیعی بودن و بدست آمدن از خون خود فرد ، پس از تزریق به زیر پوست ، هیچ گونه عارضه ، حساسیت و آلرژی در فرد ایجاد نخواهد کرد ، لذا می توان گفت که این نوع تزریق که از جمله عمل های زیبایی پوست و مو محسوب می شود ، کاملا ایمن و بی خطر خواهد بود . از آنجا که انجام روش تزریق ژل prp ،  با ایجاد بیحسی موضعی و از طریق تزریقات متعدد به قسمت های مختلف ناحیه دچار آسیب انجام می شود ، پس از تزریق ، فرد به تورم ، سر درد خفیف ، التهاب ، قرمزی و سفت شدگی در ناحیه ی تزریق دچار می گردد که این علائم زودگذر خواهند بود و بدون نیاز به دارو و مسکن ، طی چند ساعت الی چند روز خود به خود ، از بین خواهند رفت .

تاثیرات prp در درمان مشکلات پوست و مو

به کمک روش تزریق ژل prp، به طور موثر و با درصد بالایی از موفقیت می توان ، ریزش موهای سر ، طاسی ناحیه ی سر ، نازکی موها ، خطوط اخم و خنده ، قرمزی بیش از حد پوست ، شل شدگی پوست ، غبغب ، ریزش موهای ابرو و مژه ، تیرگی ، گودی و پف زیر چشم ، جای جوش ، بخیه ، زخم و اسکار را درمان نمود ، به گونه ای که فرد ظاهری جوان و باطراوت خواهد داشت . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X