فواید پی آر پی مو برای تقویت مو چیست؟

فواید پی آر پی مو برای تقویت مو چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید پی آر پی مو برای تقویت مو چیست؟

درمان مشکلات پوست و مو اگر بر پایه اصولی علمی باشد بسیار نتیجه موثر تری نسبت به سایر روشها خواهد داشت و عوارض ناشی از درمان را نیز تا حد چشمگیری کاهش خواهد داد، مناسبترین روش درمان ریزش مو روش تزریق پلاسمای غنی شده می باشد که prp نامیده می شود و باید دید فواید پی آر پی مو برای تقویت مو چه خواهد بود. در روش prp از پلاسمای خون خود فرد برای تقویت موی سر استفاده می شود و این روش روشی طبیعی با استفاده از فاکتورهای رشد سلولهای خونی برای تقویت موها است.

فواید پی آر پی مو

فواید prp موی سر برای تقویت آن بدین گونه می باشد که به جهت تزریق پلاسمای غنی شده به زیر پوست و فولیکول مو باعث تغذیه بهتر فولیکول گردیده و موجب تقویت آن شده و در نتیجه رشد مو چرخه طبیعی خود را از سر گرفته و پر پشت خواهد شد. در ترکیب prp موی سر عوامل رشد فولیکولها وجود دارند و باعث تحریک فولیکول گردیده و با جوانسازی آنها مو تقویت شده و رشد مناسبتری خواهد داشت.

مزایای روش درمانی prp برای مو

روش prp موجب استحکام و ضخامت بیشتر فولیکولها گردیده و روند چرخه رشد موها را سرعت خواهد بخشید و موهای جدید  سر دارای لطافت و دوام بیشتری خواهند بود. روش prp موی سر باید به طور کامل انجام گیرد و مراحل تزریق در دوره های مشخص و به طور کامل باید  انجام شود تا بتوان از نتایج آن رضایت  مطلوبی کسب کرد. به دلیل اخذ پلاسما از خون خود بیمار  ایجاد حساسیت در روش prp موی سر بسیار کم می باشد و احتمال ایجاد عفونت نیز به دلیل وجود گلبولهای سفید در پلاسما که از مدافع بدن هستند از بروز عفونت جلوگیری خواهد کرد. در روش prp موی سر هیچ نوع جراحی انجام نمی شود و دوره بهبودی نیز سریع خواهد بود و در پایان درمان فرد دارای ظاهری طبیعی خواهد شد. در روش درمان prp موی سر به دلیل استفاده از پلاسمای خون که حاوی عوامل رشد  فعال  مو می باشد رشد  مو با سرعت بیشتری خواهد بود و با رشد مو طبیعی اعتماد به نفس فردی که دچار مشکلات موی سر بوده است به وی باز گردانده می شود البته صبر و بردباری فرد و نداشتن استرس به روند بهبود و رشد مو کمک خواهد کرد و وجود همین استرس یکی از عوامل ریزش مو و مشکلات مربوط به آن بوده است. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X