جوانسازی پوست به روش لیزر ترک پوست

جوانسازی پوست به روش لیزر ترک پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست به روش لیزر ترک پوست

عوامل بسیاری باعث از بین رفتن زیبایی پوست صورت می گردد و سبب می گردد تا پوست دچار چین و چروک و ترک گردد و افراد به دنبال راه حلی برای جوانسازی پوست خود می باشند که به روشهای مختلفی و با دستگاههای پیشرفته ای  امروزه این جوانسازی انجام می گیرد حال باید دید جوانسازی پوست به روش لیزر ترک پوست چگونه انجام خواهد گرفت.

دلایل ایجاد ترک پوست

عوامل زیادی در ایجاد ترک پوست دخیل می باشند عواملی مانند پیری، وراثت، عادت های غذایی ، شرایط آب و هوایی و میزان مراقبت فرد از پوست خود در سلامت پوست نقش مهمی دارند و اگر بر اثر این عوامل سلامت پوست و مو دچار مشکل گردد باید همواره به دنبال راهی برای جبران این مشکل بود. ترک پوست نوعی ضایعه پوستی می باشد و به دلیل عوامل ذکر شده باعث نازک شدن لایه های پوست گردیده و سطح پوست به شکل بریدگی نمایان می گردد.

لیزر درمانی ترک پوست

یکی از روشهای درمان مشکلات پوست و  ایجاد ترک در آن استفاده ار روش لیزر درمانی می باشد که باعث ایجاد تغییرات در پوست ترک خورده خواهد شد ، در این روش لیزر با تحریک رشد کلاژن بافتهای پوست باعث ایجاد بافت جدید می گردد و با گذشت مدتی پوست ترک خورده ترمیم شده و سالم و زیبا خواهد شد. ایجاد کلاژن جدید در پوست طی فرآیند لیزر درمانی سبب می گردد تا لایه هایی جدید در پوست تشکیل گردد و پوست آسیب دیده التیام پیدا کند. در لیزر درمانی پوستی که دچار ترک گردیده از انواع لیزرها استفاده می گردد و لیزر پوست اثر بسیاری در محو شدن ترکها خواهد داشت و زیبایی پوست را بازیابی خواهد کرد.

بهترین زمان لیزر درمانی ترک پوست

بهترین زمان برای لیزر درمانی ترک پوست زمانی می باشد که پوست به تازگی دچار ترک شده باشد و هنوز قرمز یا کبود باشد در این صورت و انجام لیزر درمانی صورت نتیجه بهتری و قطعی تری برای فرد حاصل خواهد شد. روش لیزری درمان ترک پوست به جز در نواحی صورت در دیگر نقاط بدن مانند رانها ، شکم، باسن ، سینه ها و باسن نیز قابل انجام می باشد و بیشترین عوامل ایجاد کننده ترک در بدن بارداری و کاهش وزن می باشد که باعث ایجاد ترکهای پوستی در بدن شخص خواهد شد و حالت غیر طبیعی در پوست ایجاد می نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X