prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

ابروهای پرپشت و خوش حالت علاوه بر افزایش زیبایی چشم ، طراوت و شادابی خاصی به چهره فرد اهدا می کنند ، از این رو افراد به دنبال راه حل های مناسبی جهت ایجاد تراکم لازم در ابروهای خود هستند ، لذا در این مقاله ، روش prp ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

prp ابرو

در رابطه با پی آر پی (prp ) ابرو می توان عنوان نمود که این روش از جمله روش های کم عارضه و بسیار موثر جهت موهای ابرو می باشد .

پی آر پی

پی آر پی (prp ) ، ماده ای است که از خون فرد با قرار گرفتن در دستگاه گریز از مرکز به نام سانتریفیوژ و با جداسازی اجزای خون حاصل می گردد ، بدین ترتیب که پلاسمای غنی شده از پلاکت های خون که 5 الی 6 برابر خون معمولی دارای فاکتورهای رشد موثر ، موجب تقویت و ترمیم فولیکول های مو در ابرو می شود که در نتیجه ، موهای ابرو با تقویت و ترمیم ریشه ای ، به طور چشمگیری رشد کرده و احیا خواهند شد . در واقع پلاکت موجود در پلاسمای خون ، موجب لخته شدن خون به هنگام ایجاد زخم می گردد که با همین خاصیت ، سلول های بدن و همچنین فولیکول های مو ترمیم و بازسازی شده و به حیات خود ادامه می دهند . در افرادی که فولیکول های مو از بین نرفته است ، با تزریق پی آر پی به ریشه ی موهای ابرو ، فولیکول های مو از prp تغذیه کرده و تقویت می شوند .

 تزریق prp در ابرو

پلاسمای غنی شده از پلاکت های خونی ، توسط پزشک متخصص با سوزن های بسیار ظریف و مخصوصی و با ایجاد بیحسی موضعی ، در زیر پوست ناحیه ی ابرو با تزریقات متعدد  در قسمت های مختلف ابرو به عمق 3 الی 4 میلی متر انجام می شود که در نهایت پس از چند ماه شاهد ، ضخیم شدن موهای ابرو و تراکم دلخواهی از ابرو خواهیم بود . جهت تقویت موهای ابرو ، باید فولیکول های مو وجود داشته باشند ، از این رو چنانچه فرد به طاسی دچار شده باشد ، عمل زیبایی کاشت مو از روش پی آر پی نتایج بهتری را حاصل خواهد کرد .

هزینه تقویت ابرو با روش پی آر پی

اگر چه در کلینیک های زیبایی ، محل قرار گیری کلینیک ، شهرت پزشک متخصص ، شهری که کلینیک در آن واقع شده و ... بر روی خدمات ارائه شده توسط هر کلینیک تاثیرگذار می باشد اما به طور کلی می توان گفت که قیمت کیت مصرفی و دستمزد پزشک متخصص تعیین کننده ی ، هزینه ی تقویت ابرو با روش پی آر پی است . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X