آیا به تبلیغات prp ارزان اعتماد کنیم؟

آیا به تبلیغات prp ارزان اعتماد کنیم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا به تبلیغات prp ارزان اعتماد کنیم؟

پوست و مو از جمله بافت های بسیار حساس بدن هستند که در صورت ایجاد هر گونه عارضه و مشکل در این دو بافت ، جهت احیا و بازسازی آنها لازم است که با مراجعه به پزشک متخصص ، هزینه های بالایی را نیز متقبل شد ، روش تزریق پی آر پی نیز از جمله روش های جوانسازی در راستای تقویت پوست و مو محسوب می شود که در این مقاله به بررسی prp ارزان قیمت پرداخته شده است .

پی آر پی چیست؟

پی آر پی ، پلاسمای غنی شده از پلاکت های خون می باشد که جهت دستیابی به آن ، مقداری از خون فرد را در دستگاه گریز از مرکزی قرار می دهند و با چرخش دستگاه ، اجزای خون از هم جدا شده و با افزودن کیت های مخصوصی تحت عنوان کیت پی آر پی ، پلاسمای تغلیظ شده از پلاکت ها که حاوی فاکتورهای رشدی 5 الی 6 برابر خون معمولی می باشد ، بدست می آید و می توان از آن جهت ترمیم و احیای پوست و مو استفاده کرد . جهت تهیه ی پی آر پی با بالاترین درجه خلوص پلاکت ، روش آماده سازی و استفاده از کیت های مرغوب بسیار مهم می باشد .

به کمک روش تزریق پلاسمای پی آر پی می توان بسیاری از مشکلات پوست و مو را برطرف نمود ، به شرطی که پلاسمای تهیه شده دارای دو شرط اساسی زیر باشد :

  • شرط اول : حداقل غلظت پلاکت در پی آر پی ، سه برابر و حداکثر شش برابر غلظت خون معمولی باشد ، چنانچه غلظت پی آر پی آماده شده در آزمایشگاه از این حدود کمتر و یا بالاتر رود ؛ دیگر ماده ی حاصله پی آر پی نخواهد بود .
  • شرط دوم : به هنگام آماده سازی پلاسمای پی آر پی باید به گونه عمل شود که پلاکت ها و دیواره آنها کاملا سالم باشد تا پلاکت ها بتوانند به موقع فاکتورهای رشد را ترشح کنند ، در غیر این صورت ماده ی حاصله ، پلاسمای پی آر پی نخواهد بود .

علت ارزان قیمت بودن prp در برخی کلینیک ها

آماده سازی و تزریق پی آر پی ، جهت استفاده در قسمت های مختلف بدن ، نیازمند تخصص و دانش پزشکی و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی است که تنها با مراجعه به کلینیک پوست و مو می توان از این روش موثر و کم عارضه بهره مند شد. کیت های مصرفی در تهیه ی پی آر پی ، قیمت های مشخصی دارند که هزینه ی نهایی تزریق پی آر پی ، شامل دستمزد پزشک معالج نیز خواهد بود ، از این رو می توان گفت که هزینه ی انجام یک جلسه پی آر پی حداقل چیزی حدود 600 تا 700 هزار تومان خواهد بود که تعداد جلسات درمان نیز به بسته به عمق و میزان شدت عارضه متفاوت خواهد بود. لذا نمی توان پذیرفت که تبلیغات در مورد تزریق prp ارزان صحیح است ، زیرا روش پی آر پی اصولی و استاندارد ؛ با توجه به کیت های مصرفی ، روش آماده سازی و وسایل مدرن پزشکی مورد نیاز ، هزینه های خاص خود را دارد و نمی توان با تبلیغات دروغین ، افراد را فریب داد . برخی موسسات غیر معتبر با تبلیغات این چنینی سعی در جذب مشتری بیشتری دارند تا یک شبه ، پول هنگفتی به جیب زده و فرار کنند ، از این رو توصیه می گردد که فریب چنین عناوین کذب و دروغینی را نباید به این راحتی خورد و جهت انجام هر گونه عمل زیبایی به مانند پی آر پی درمانی باید به مراکز معتبر و کلینیک های زیبایی مراجعه کرد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X