آیا prp بعد از کاشت مو امکان پذیر است؟

آیا prp بعد از کاشت مو امکان پذیر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا prp بعد از کاشت مو امکان پذیر است؟

هنگامی که موهای فرد شروع به ریزش می کنند ، اولین قدم جهت درمان و توقف ریزش موها ، مراجعه به متخصص پوست و مو می باشد تا به صورت تخصصی ، زیرش مو علت یابی و مورد درمان قرار گیرد ، لذا در این مقاله به بررسی تاثیر prp بعد از کاشت مو به عنوان درمان ریزش مو ، پرداخته شده است .

کاشت مو

کاشت مو به عمل زیبایی تخصصی گفته می شود که در آن برای افرادی که به ریزش دائمی مو دچار هستند ، عمل پیوند مو انجام می شود ، بدین ترتیب که از بانک موهای پشت سر فرد که در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند ، تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت ایجاد تراکم لازم با ایجاد بیحسی موضعی و از طریق برش تیغ جراحی یا دستگاه برداشته می شوند. فولیکول های خارج شده از بانک مو ، پس جداسازی از ناخالصی ها به صورت مجزا ، در خط رویش طراحی شده با بیحسی موضعی ، در نواحی مورد نظر با دقت بالایی پیوند زده می شوند ، یکی ، دو هفته بعد موهای پیوندی می ریزند اما فولیکول ها باقی مانده ، رشد می کنند و نتیجه نهایی پس از 9 الی 12 ماه از عمل کاشت ، مشخص خواهد شد ، به طور معمول 60 درصد از موهای پیوندی به رشد کامل رسیده و مانند دیگر موهای طبیعی می توان آنها را حالت داد و یا رنگ کرد . عمل پیوند مو زمانی توصیه می شود که فرد به طاسی دچار شده باشد وگرنه در بسیاری از موارد ریزش مو ، با از بین بردن عامل ایجاد کننده ریزش ، می توان ریزش موها را متوقف و رشد مجدد موها را میسر ساخت .

پی آر پی

پی آر پی ماده ای است که با تزریق آن به نواحی دچار عارضه شده ، می توان به صورت ریشه ای و اصولی به رفع مشکلات پوست و مو پرداخت ، جهت تهیه پی آر پی ، پزشک متخصص مقداری از خون فرد را گرفته ، در دستگاه گریز از مرکز قرار می دهد که در اثر چرخش دستگاه ، اجرای خون که شامل پلاسما ، پلاکت ها و گلبول های سفید و قرمز می باشند ، از دیگر جدا شده و سرانجام با افزودن کیت مخصوص پی آر پی ، پلاسمای تغلیظ شده با پلاکت های خونی که حاوی فاکتورهای رشدی بسیاری قوی هستند ، ایجاد خواهد شد . استفاده از تزریقات پی آر پی در نواحی آسیب دیده پوست و مو ، در جوانسازی ، شادابی و رویش مجدد بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

پی آر پی (prp) بعد از کاشت مو

در رابطه با prp بعد از کاشت مو می توان عنوان نمود که فاکتورهای رشد تغلیظ شده پلاکتی موجود در prp موجب رشد موهای جدید و پر پشت شدن موهای قبلی خواهد شد ، از سوی دیگر انجام prp بعد از کاشت مو ، باعث ضخیم تر شدن و تقویت موهای پیوندی خواهد شد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X