هایفوتراپی لاغری، روشی نوین برای تناسب اندام

هایفوتراپی لاغری، روشی نوین برای تناسب اندام

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفوتراپی لاغری، روشی نوین برای تناسب اندام

چاق شدن افراد و داشتن اضافه وزن موضوعی می باشد که باعث ایجاد نگرانی در هر فردی می باشد که علاوه بر ایجاد ظاهری نامناسب این چاقی زمینه ساز بروز بسیاری از بیماریها خواهد بود و افراد چاق همیشه به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع خود می باشند ، برای کاهش وزن و رهایی از چاقی انواع روشهای درمانی وجود دارد که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند یکی از این روشها هایفو تراپی می باشد که باید دید هایفوتراپی لاغری که روشی نوین برای تناسب اندام می باشد چگونه موجب ایجاد لاغری در فرد می گردد. هایفوتراپی لاغری درمانی نوین جهت رفع چربی های موضعی بدن و صورت می باشد که برای از بین بردن چربی و ایجاد تناسب در فرد از اشعه با تمرکز بالا جهت از بین بردن و سوزاندن چربی استفاده می شود و به روش غیر جراحی انجام می گیرد .

عملکرد هایفوتراپی لاغری

به کار گیری روش هایفوتراپی در ایجاد لاغری و رفع چاقی معمولا در جلوی شکم و پهلوها انجام می گیرد و بر اثر تنظیم دمای اشعه بر چربی ها سلولهای چربی دچار سوختن و مرگ می گردند و این عمل باعث می شود چربی در ناحیه مورد نظر برای همیشه از بین رود و تناسب اندام برگردانده شود. هایفو تراپی نواحی پر چرب باعث می گردد علاوه بر از بین رفتن  چربی کلاژن های اطراف ناحیه مورد درمان منقبض شوند و بدین صورت بعد از سوختن چربی دچار شل شدگی و افتادگی نشوند .

نواحی بدن که قابل هایفوتراپی هستند.

گر چه هایفو تراپی اغلب برای از بین بردن چربی پهلو شکم مورد استفاده قرار می گیرد اما این نوع درمان در نواحی دیگر مانند صورت، کمر ، رانها ، باسن و غبغب نیز قابل اجرا می باشد و منعی برای به کار گیری هایفو تراپی در این نواحی وجود ندارد. هایفوتراپی لاغری عوارض بسیاری ناچیزی مثل کمی تورم و قرمزی در محل درمان خواهد داشت که حالت گذرا داشته و بعد از گذشت مدت کمی از بین خواهد رفت، با وجود عوارض ناچیز باز هم به کارگیری هر روش درمانی باید با تحقیق و پرسش توسط خود بیمار انجام گیرد . هایفو تراپی لاغری درمان ساده ای جهت ایجاد تناسب اندام در افراد می باشد و با ایجاد گرما در زیر پوست باعث سوزاندن چربی اضافه بدن خواهد شد و چون بدون جراحی زیبایی انجام می گیرد و درمانی سر پایی و بدون خطر می باشد روشی مناسب جهت رفع چاقی خواهد بود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X