هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه روشهای فراوانی برای لیفتینگ صورت و بدن وجود دارد که هر کدام فواید و عوارض خاص خود را دارند و استفاده از این روشها باید دقت و آگاهی انجام گیرد ، یکی از روشهای لیفت کردن هایفو می باشد که باید دید هایفو ابرو چیست و چه کاربردی دارد.

هایفو پوست

هایفو روشی برای لیفتینگ صورت و بدن می باشد که بدون جراحی و در یک جلسه انجام می گیرد در این روش از امواج برای نفوذ در لایه های پوست استفاده می شود و با تخریب کلاژن های قدیمی پوست باعث کلاژن سازی در پوست شده و پوست را جوان و لیفت خواهد کرد.

عملکرد هایفوتراپی

امواج موجود در هایفوتراپی و دستگاه پیشرفته آن باعث ایجاد حرارت و انرژی خاصی در زیر پوست شده و باعث جوانسازی و کشیدگی و لیفت صورت می گردند .

هایفو ابرو

یکی از قسمتهایی که در صورت مورد هایفوتراپی می تواند قرار گیرد ابرو می باشد که با استفاده از این روش چین و چروک های پوست لیفت می گردد و پوست ابرو کشیده می شود و حالت می گیرد .

کاربرد هایفو کردن ابرو

هایفو کردن ابرو در کسانی کاربرد دارد که دچار افتادگی ابرو شده اند و پوست ابرو افتاده شده و بر روی پلک خوابیده باشد، با استفاده از روش هایفو تراپی پوست ابرو لیفت شده و کشیده خواهد شد و حالت طبیعی خود را بدست خواهد آورد و فرم آن تغییر خواهد کرد.

مزایای هایفو ابرو

این روش درمانی و کشیدن پوست ابرو بدون خونریزی می باشد ، در این روش عوارض درمان بسیار کم بوده و استفاده از این روش محدودیت سنی ندارد و برای افراد قابلیت تکرار آن وجود دارد ، امواج استفاده شده در روش هایفو اشعه نداشته و برای انسان بی خطر و ایمن می باشد و از این روش به جز در جوانسازی پوست در ایجاد لاغری و رفع چاقی بدن نیز استفاده می شود. هایفوتراپی پوست در تمام نواحی صورت و گردن قابل انجام می باشد و به دلیل غیر جراحی بودن شواهدی از برش و بخیه روی پوست باقی نمی گذارد و عوارض آن بسیار کمتر از سایر روشهای لیفتینگ می باشد. هایفو ابرو بیشتر در کسانی صورت می گیرد که به دلیل سن بالا دچار افتادگی ابرو شده اند و به دلیل انجام این روش به صورت سر پایی فرد می تواند بلافاصله بعد از انجام لیفت به کارها و فعالیتهای خود مشغول شود و دوره نقاهت خاصی نخواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X