بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب

بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب

امروزه انجام عمل های زیبایی به منظور جوانسازی و زیبایی پوست در میان مردم سراسر دنیا رواج بیشتری دارد ، از این رو در این مقاله ، تزریق کلاژن به لب به عنوان یکی از این روش های جوانسازی و زیبایی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تزریق کلاژن به لب :

در رابطه با تزریق کلاژن به لب می توان گفت که کلاژن ماده ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و موجب شادابی و حالت ارتجاعی پوست می گردد اما از سن 20 سالگی به بعد مقدار آن در بدن کاهش می یابد ، لذا با تزریق کلاژن تولید شده از منابع گاوی و یا انسانی می توان به کمک آن به جوانسازی پوست و دیگر اجزای صورت پرداخت ، یکی از استفاده های تزریق کلاژن ، حجیم سازی لب و گونه ها می باشد که با تزریق آن به زیر پوست می توان به طور موثری حجم از دست رفته لب ها را که در اثر گذر زمان رخ می دهد ، دوباره بازگرداند و یا اینکه لب های نازک را به فرم دلخواه انجام داد . به دلیل حساسیت و پرخون بودن لب ها ، تزریق کلاژن به لب ها ایجاد بیحسی موضعی انجام می شود .  

بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب  :

جهت انتخاب بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب ، باید مراکزی را انتخاب کرد که دارای سابقه ی چندین سال در چنین عمل های زیبایی هستند و مراجعه کنندگان آنها از عمل های زیبایی انجام شده ، رضایت کاملی داشته باشند . کادر پزشکی با تجربه ، ماهر و دارای دانش تخصصی ، بهره مندی از امکانات و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی و .... از جمله ویژگی های بهترین کلینیک تخصصی برای تزریق کلاژن به لب می باشد که در کارنامه ی کاری پزشکان چنین کلینک هایی ، عمل های زیبایی موفقیت آمیزی انجام شده است . تهیه کلاژن مرغوب و استاندارد ، آشنایی با روش های تزریق اصولی و موثر ، تزریق در عمق مناسب به زیر پوست لب ، تزریق مقدار استاندارد کلاژن ، فرم دهی مناسب به لب ها توسط پزشکان باتجربه کلینیک های برتر تزریق کلاژن به خوبی صورت می پذیرد . هرگز انجام عمل های زیبایی نظیر تزریق کلاژن به لب را در مراکز غیرتخصصی نظیر آرایشگاه ها توسط افراد غیر متخصص و حتی پزشکان عمومی انجام ندهید ،  زیرا تزریق کلاژن به لب عملی تخصصی است که تنها پزشک متخصص پوست با دانش و تخصص خود می تواند آن را بدون ایجاد عارضه ی دائمی با مواد استاندارد به روشی اصولی تزریق نماید . منبع: کلینیک جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X