نگران قیمت نباشید! هایفوتراپی با تخفیف را امتحان کنید

نگران قیمت نباشید! هایفوتراپی با تخفیف را امتحان کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نگران قیمت نباشید! هایفوتراپی با تخفیف را امتحان کنید

افرادی که بر اثر بالا رفتن سن خود دچار مشکلاتی پوستی و افتادگی و چین و چروک پوست می شوند اغلب به دنبال راهی برای لیفت صورت خود هستند یا جوانی پوست دوباره احیا گردد اما به جز انتخاب روش جوانسازی نگرانی از هزینه ها و قیمت هر روش مسئله دیگری می باشد که مانع از انجام روش جوانسازی می گردد اما خوشبختانه هایفوتراپی با تخفیف نیز انجام می گیرد .

هایفو تراپی

یکی از روشهای جوانسازی پوستی که دچار شل شدگی و افتادگی شده هایفوتراپی پوست و لیفت آن با استفاده از امواج مافوق صوت می باشد که با تابش به زیر پوست باعث ایجاد کلاژن سازی در پوست و جوانسازی و سفت شدن آن می شود.

هزینه هایفوتراپی پوست

هزینه هر روش جوانسازی با توجه به نوع روش ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیکی که جوانسازی در آنجا انجام می گیرد و منطقه ای که کلینیک در آنجا واقع شده تعیین می گردد و تعیین هزینه هایفوتراپی نیز در هر بیمار و در هر کلینیکی متفاوت خواهد بود.

هایفوتراپی با تخفیف

هایفو تراپی به دلیل نداشتن عوارض و قابلیت انجام در تمام بدن مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است، اگر بیمار عمل هایفوتراپی را در چندین ناحیه از صورت و بدن خود انجام دهد و در انجام روش و مراجعه به کلینیک مداومت داشته باشد حتما از تخفیف در هایفوتراپی خود برخوردار خواهد شد، هیچ روش جوانسازی پوست دائمی نمی باشد و نیاز به تکرار دارد پس حتما مراجعه بعدی بیمار به کلینیک جهت هایفوتراپی با تخفیف همراه خواهد بود. استفاده از روشهای غیر جراحی به دلیل غیر تهاجمی بودن و اثر نداشتن بر روی سطح پوست امروزه بیشتر مورد توجه می باشد و توجه و استفاده از این روشهای جوانسازی بیشتر در زنان به دلیل اهمیت پوست در زیبایی آنها رواج دارد. هایفوتراپی با تخفیف موجب می گردد تا بیمار جهت تکرار هایفو تراپی تشویق گردد و به خاطر هزینه زیاد این روش از انجام مجدد آن پشیمان نگردد، کلینیکهای تخصصی پوست جهت جلب مشتری همواره تخفیف های  متفاوتی جهت انجام روشهای زیباسازی برای بیماران ایجاد می کنند تا بیماران نسبت به انجام زیباسازی پوست راغب گردند .

مزایای هایفو چیست؟

_ اثری ماندگار _ قابلیت تکرار _ بدون محدودیت سنی _ جراحی بدون درد و خونریزی _ جراحی بدون بیهوشی و سرپایی هایفو درمانی غیرتهاجمی برای لاغری موضعی صورت و بدن مناسب است که یک روش درمانی بسیار مفید است که برای جوانسازی پوست ، لیفتینگ پوست ، از بین بردن لک‌های بارداری و درمان ریزش مو مناسب است. و هیچ عوارض جانبی جدی به دنبال ندارد، تنها چند عارضه ی جانبی کوچک به دنبال دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است. _ عفونت در محل تزریق _ احساس سوزش در طول درمان و پس از اتمام آن کاملا طبیعی است. _ واکنش آلرژیک و حساسیت به مواد شیمیایی تزریق شده _ التهاب و بر افروختگی نیز ممکن است در بافت پوست رخ دهد _ تورم و قرمزی خفیفی پس از درمان رخ می دهد و در طی چند روز بهبود می یابد.

چه کسانی نمی توانند هایفو انجام دهند؟

_ داشتن زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان _ افراد مبتلا به دیابت و یا بیماری صرع _ زنان باردار و شیرده _ افراد مبتلا به بیماری سرطان _ کسانی که سابقه‌ی سکته قلبی دارند _ افراد مبتلا بیماری‌های قلبی و عروقی _ افرادی که دارای پروتز فلزی در ناحیه درمان هستند کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X