هایفو برای صورت بهتر است یا تزریق چربی

هایفو برای صورت بهتر است یا تزریق چربی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفو برای صورت بهتر است یا تزریق چربی

ایجاد شدن چین و چروک در پوست سبب می گردد که هر فردی به دنبال بهترین روش برای رفع این مشکل باشد ، استفاده از هایفو تراپی و تزریق چربی در پوست دو روشی می باشند که به بهبود و از بین چروک های پوست کمک می نمایند اما حال با مقایسه این دو روش خواهیم دید که هایفو برای صورت بهتر است یا تزریق چربی .

تزریق چربی

یکی از روشهای از بین بردن چین و چروک پوست و جوانسازی آن تزریق چربی می باشد که این چربی از خود بدن بیمار گرفته می شود، چربی تزریق شده در پوست صورت از نواحی شکن و پهلو گرفته می شود و جهت جوانسازی پوست به لایه دوم پوست تزریق می گردد و باعث خون رسانی به بافتهای پوست گردیده و کلاژن پوست را تقویت می نماید که سبب می گردد چروک پوست از بین رفته و جوان و شاداب گردد.

هایفو برای پوست

وقتی پوست دچار شل شدگی و افتادگی و چین و چروک گردد روش هایفو نیز یکی از روشهای به بکار رفته برای از بین بردن این مشکلات خواهد بود ، در این روش با استفاده از امواج صوتی و ایجاد انرژی در زیر پوست لیفت شده و سفت گردیده و کلاژن ها فعال می گردند که در نتیجه مشکلات پوستی از جمله پوست صورت از بین خواهد رفت. در بیمارانی که افتادگی و شل شدن پوست و چروک پوست حجم بالایی دارد بهتر است از روش هایفو برای رفع این مشکلات استفاده شود اما اگر حجم چروک پوست و عمق آنها کم باشد تزریق چربی روشی بهتر برای درمان بیمار خواهد بود. گرچه استفاده از تزریق چربی به دلیل گرفتن چربی از بدن خود بیمار با بدن سازگاری بیشتری دارد و بدن این چربی را به راحتی جذب می نماید اما این روش فقط در موارد مشکلات ناچیز پوست کاربرد دارد و در مورد چروک های عمیق چندان روش مناسبی نمی باشد . استفاده از روش هایفو به جز در نواحی صورت در گردن و غبغب نیز رواج دارد و پوست گردن را کشیده و لیفت می نماید و باعث از بین رفتن غبغب گردیده و حالت زیبایی به گردن خواهد بخشید. هایفو برای صورت در حجم زیاد چروک ها و عمق زیاد انجام می شود و چون این روش درمانی دارای عوارض ناچیزی می باشد و ماندگاری آن زیاد می باشد استقبال بیشتری در بین بیماران از این روش وجود دارد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X