فاصله مناسب بین جلسات تزریق چربی

فاصله مناسب بین جلسات تزریق چربی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فاصله مناسب بین جلسات تزریق چربی

تزریق چربی از جمله عمل های زیبایی غیرتهاجمی می باشد که تنها به کمک سوزن و یا لوله کانولای بسیار ریز می توان آن را انجام داد .در این نوع عمل ، چربی مورد نیاز جهت تزریق در جلسات تزریق چربی ، از بدن خود فرد و از قسمت هایی که دارای چربی انباشته شده و مقاومی در برابر رژیم و ورزش می باشند ، استفاده می گردد.

چربی برداشته شده معمولا از باسن ، ران ، شکم و پهلو که فرد از تجمع چربی در آن محل ناراضی است ، انتخاب می شود .

تزریق چربی طی سه مرحله انجام می شود ؛

برداشت چربی از محل تجمع چربی اضافی در بدن

● خالص سازی چربی توسط دستگاه گریز از مرکز

●  تزریق چربی

از تزریق چربی جهت رفع چین و چروک صورت ، بدن و دست ها استفاده می شود .

برجسته سازی باسن ، لب ، گونه ، واژن و سینه با تزریق چربی امکان پذیر است .

زمان مناسب بین جلسات تزریق چربی

از آنجا که چربی تزریقی از بدن فرد برداشته می شود لذا با پیوند مناسب در کمترین زمان ممکن نیز حجم زیادی از آن جذب بدن می گردد ، برخی متخصصان جهت ماندگاری حجم مناسبی از چربی به تزریق دو برابر نیاز ناحیه مورد نظر اقدام می کنند تا با این روش به طور موثری حجم باقی مانده ، به میزان لازم باشد ، از این رو دیگر نیازی به تزریق مجدد چربی نخواهد بود.

در روشی دیگر ، پزشک متخصص پس از کاهش حجم لازم چربی توسط جذب بدن به تزریق مجدد چربی اقدام می نماید که در این صورت فاصله ی بین جلسات تزریق چربی باید به گونه ای باشد که اثر تزریق قبلی چربی به طور کامل از بین نرفته باشد .

میزان ماندگاری چربی تزریق شده ؛ با توجه به ناحیه مورد تزریق ، حجم چربی تزریق شده ، فعالیت ناحیه مورد تزریق ، تکنیک تزریق متخصص و دستگاه و روش خالص سازی چربی از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود ، لذا فاصله ی مناسب تزریق چربی نیز در افراد مختلف متفاوت خواهد بود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X