همه چیز درباره هایفوتراپی با دستگاه دابلو

همه چیز درباره هایفوتراپی با دستگاه دابلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره هایفوتراپی با دستگاه دابلو

امروزه روشهای زیادی برای لیفت کردن پوست صورت و جوانسازی آن  وجود دارد که هر کدام از نظر ماندگاری دارای زمان متفاوتی می باشند و فواید و عوارض گوناگونی برای بیمار دارند ، یکی از روشهای لیفتینگ پوست صورت که بدون جراحی انجام می گیرد هایفوتراپی می باشد که همه چیز درباره هایفوتراپی با دستگاه دابلو را باید دانست. لیفت صورت به روشهای جدید بدون جراحی و با استفاده از امواج صورت می گیرد که دیگر بیمار نگران وجود جای بخیه روی پوست خود نخواهد بود.

هایفوتراپی

هایفو تراپی روشی نوین برای لیفت صورت و از بین بردن چروک پوست می باشد که زمان ماندگاری آن بیشتر از سایر روشها می باشد و از امواج و گرمای حاصل از آن برای کلاژن سازی در زیر پوست جهت لیفت پوست استفاده می شود.

دستگاه دابلو

دستگاهی که هایفو تراپی با آن انجام می گیرد دابلو نامیده می شود ، این دستگاه امواج مافوق صوت را در نقطه ای از پوست  که دارای چروک می باشد تمرکز می دهد و انرژی حاصل از این کار باعث لیفت و کشیدن پوست و جوانسازی آن می شود.

ویژگی دستگاه دابلو

هایفو تراپی با دستگاه دابلو این ویژگی را نسبت به سایر روشهای جوانسازی پوست دارد که با استفاده از این روش سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده خواهد ماند و انرژی دستگاه باعث آسیب به پوست نخواهد شد و فقط در عمق پوست نفوذ خواهد کرد. ماندگار بودن هایفوتراپی در پوست به میزان شلی بودن و افتادگی پوست و نوع رژیم هر فرد و سن او بستگی خواهد داشت و به کار گیری این روش باید بعد از مدتی دوباره تکرار شود زیرا هیچ روش جوانسازی پوست ماندگاری دائمی ندارد. استفاده از دستگاه دابلو و هایفوتراپی پوست سبب تحریک و  بازسازی کلاژن ها می شود و دوام پوست را بالا می برد همچنین استفاده از این روش در تمام نقاط صورت و گردن ممکن می باشد و حتی برای از بین بردن چروک دور چشم نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود و چشم را دچار حساسیت نخواهد کرد. دستگاه دابلو که پیشرفته ترین دستگاه در جوانسازی پوست می باشد هایفو تراپی و لیفت صورت را با کمترین عارضه ممکن برای بیمار انجام می دهد و اکثر کسانی که از این روش برای جوانسازی پوست استفاده می نمایند رضایت بیشتری نسبت به روشهای دیگر دارند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X