هایفو چیست؟

هایفو چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفو چیست؟

افزایش سن باعث ایجاد تغییرات پوستی و به وجود آمدن چین و چروک و شل شدن و افتادگی پوست می گردد و این امر در ظاهر  افراد تاثیر خواهد داشت، رواج روشهای جوانسازی و زیباسازی پوست سبب گردیده تا استفاده از این روشها بین مردم رواج پیدا کند و انواع روشهای مختلفی در این کار مورد استفاده قرار می گیرد یکی از این روشها هایفو تراپی می باشد که باید دید هایفو چیست.

هایفو

لیفتینگ یا همان کشیدن صورت به روشهای گوناگونی انجام می گیرد و این لیفتینگ ممکن است در صورت، گردن و غبغب انجام شود. هایفو روشی برای لیفتینگ صورت و جوانسازی آن بدون جراحی می باشد و در آن از تکنولوژی امواج برای تمرکز و ایجاد گرما در نقاط مختلف پوست صورت استفاده می شود و با بازسازی  کلاژن ها و از بین بردن کلاژن های قدیمی موجب جوانسازی پوست خواهد شد ، استفاده از این روش باعث ایجاد انرژی در پوست و کشیدگی و لیفت آن می شود و پوست ظاهری زیبا و جوان پیدا می کند.

کاربرد هایفو صورت

این درمان می تواند بافت های عمیق پوست را برای سفت کردن و لیفت قسمت های مختلف صورت مورد هدف قرار دهد. هایفو روشی کاملا غیر تهاجهی است که باعث افزایش تولید کلاژن و بازسازی کلاژن ها می گردد. هایفوتراپی چین و چروک صورت را از بین می برد و باعث بهبود وضعیت پوست، روشن شدن آن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می گردد.

کاربرد هایفو برای بدن

از انرژی هایفو همچنین می توان برای هدف قرار دادن و از بین بردن سلول های چربی استفاده کرد. هایفو یک روش ایده آل برای شکل دادن به بدن بعد از حاملگی، از بین بردن چربی های موضعی شکم، پهلو، بازو، ران و ... می باشد. این روش در عین حال به سفت شدن پوست نیز کمک می کند.

عملکرد هایفو جوانسازی پوست چگونه است؟

استفاده از هایفو تراپی باعث ایجاد کلاژن جدید در پوست شده و تشعشعات ناشی از هایفو تراپی در پوست نفوذ کرده و باعث بازیابی مجدد کلاژن ها که نقش مهمی در حفظ سلامت پوست و جوانسازی آن دارند خواهد شد و کلاژن ها فعال گردیده و پوست را جوان و زیبا خواهند نمود . استفاده از روش هایفو تراپی علاوه بر لیفت صورت در لیفت گردن و غبغب نیز استفاده می گردد و تاثیر بسیاری در زیبا شدن گردن و از بین رفتن شل شدگی پوست آن خواهد داشت و همچنین غبغب را نیز از بین خواهد برد. هایفو کردن پوست باعث انقباض و سفتی و افزایش حجم عضلات صورت می گردد و شل بودن و افتادگی پوست و استخوانی بودن صورت را درمان می نماید و چهره ای جوان برای فرد ایجاد می نماید که دوام این روش از سایر روشها نیز بیشتر خواهد بود. انجام هایفو تراپی معمولا در یک جلسه صورت می گیرد و دوام آن چندین سال خواهد بود اما نمیتوان به دلیل زنده بودن سلولهای پوست و تغییرات این سلولها به دلیل روند بالا رفتن سن این روش را روشی دائمی تا آخر عمر محسوب کرد .

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

درمان با هایفوتراپی برای بیمار بسیار راحت است بطوری که حین درمان می توانند کتاب بخوانند و یا تلویزیون تماشا کنند بدون  اینکه کمترین احساس درد و یا ناراحتی داشته باشند.

اقدامات لازم قبل از هایفو درمانی

مشاوره همیشه مورد نیاز است زیرا این امر فرصتی برای ارزیای نیازهای بیمار و پیدا کردن راه حل های موثر برای او می گردد. در طی جلسه مشاوره پزشک می تواند متقاضی را از تمامی جوانب درمان و مراقبت های مورد نیاز آگاه گرداند.

هزینه هایفوتراپی  چقدر است؟

هزینه درمان با هایفو با توجه به تکنولوژی که در کلینیک استفاده می شود متفاوت است، برخی از دستگاه ها قدرتمندتر و موثرتر از بقیه هستند و در نتیجه ممکن است هزینه درمان بیشتر شود با این حال باعث می شوند که به تعداد جلسات کمتری نیاز باشد و نتایج در مدت زمان کمتری نمایان گردند.

چه مدت زمان برای هر جلسه درمان با هایفو مورد نیاز است؟

زمان هر جلسه وابسته به منطقه تحت درمان است اما معمولا 30 دقیقه تا یک ساعت برای هر جلسه مورد نیاز است.

مشاهده نتایج درمان با هایفو چه مدت طول می کشد و ماندگاری نتایج چقدر است؟

بعضی از نتایج بلافاصله پس از درمان دیده می شود ولی مشاهده نتایج نهایی ممکن است سه تا شش ماه به طول انجامد. در مورد ماندگاری نتایج هایفو نیز می توان گفت که نتایج فردی متفاوت است و ماندگاری نتایج به میزان زیادی به شرایط تغذیه و فعالیت های بیمار بستگی دارد. در صورتی که بعد از درمان فرد رژیم غذایی سالمی داشته باشد نتایج ماندگار خواهند بود با این حال ماندگاری نتایج حداقل 18 ماه تا دو سال است.

مزایای روش هایفو

به عنوان یک روش کاملا غیر تهاجهی و غیر جراحی، هایفو مزایای زیر را در مقایسه با سایر روش ها، به بیماران ارائه می دهد:

  • ایمنی بالا
  • بدون نیاز به بی هوشی و بی حسی
  • بدون برش و بخیه
  • راحت و بی دردسر
  • فاقد عوارضی مانند عفونت
  • ماندگاری طولانی مدت نتایج
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X