فرق هایفو پوست با ار اف چیست؟

فرق هایفو پوست با ار اف چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فرق هایفو پوست با ار اف چیست؟

دو روش هایفو و آر اف نیز برای جوانسازی و لیفت پوست مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند و باید دید فرق هایفو پوست با آر اف در چیست.

هایفو تراپی

دستگاه هایفوتراپی که دابلو نامیده می شود با استفاده از امواج توانایی نفوذ به عمق پوست را دارد و با تمرکز روی امواج باعث لیفت پوست و جوانسازی آن می شود ، در این روش انرژی حاصل از امواج باعث کلاژن سازی و تولید سلولهای پوستی جدید می شود.

آر اف

در این روش جوانسازی پوست از راه تابش امواج رادیوفرکونسی انجام می شود و این امواج باعث قوام پوست و جوان شدن آن خواهند شد و امواج از طریق سوزن های ظریفی از جنس طلا به اعماق پوست وارد می شوند و کاربرد این روش برای انواع پوستها وجود دارد و در پوست تیره نیز قابل اجرا می باشد.

تفاوت هایفو پوست و آر اف

تفاوت هایفو و آر اف در اعماق متفاوتی می باشد که در پوست ایجاد گرما و تحریک کلاژن ها را سبب می گردد و هر کدام در انجام روش خود تکنیک متفاوتی دارند ، در روش آر اف از سوزنهایی از جنس طلا در انتقال امواج استفاده می گردد که در هایفو از این سوزن ها استفاده نمی گردد، در هایفو تراپی پوست از تصویر برداری جهت تهیه تصویر از بافت هدف قبل و در حین درمان انجام می گیرد که به نتیجه بهتر هایفو تراپی کمک می نماید و تمرکز امواج را راحت تر خواهد کرد اما این امکان در روش آر اف وجود ندارد. استفاده از دو روش هایفو و آر اف در جوانسازی پوست تقریبا بدون عوارض می باشد و معمولا به بیماران توصیه می گردد از این دو روش به صورت ترکیبی در جوانسازی پوست خود استفاده نمایند. جوانسازی پوست صورت و اعمال روشهای رفع افتادگی پوست باید از سنین ۳۰ سال به بالا که سن شروع افتادگی پوست می باشد آغاز گرد و در این زمان افتادگی پوست خفیف می باشد و به مرحله شدت نرسیده است ، اما در مرحله  شدید معمولا جهت رفع افتادگی از چند روش ترکیبی مانند هایفو و آر اف استفاده می گردد تا نتیجه بهتری برای بیمار در بر داشته باشد. هایفو پوست منجر به آسیب به بافتهای پیرامونی پوست نمی گردد و لیفت پوست بسیار قوی و در یک جلسه انجام می گیرد و در همه ی رنگهای پوست قابل انجام می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X