تفاوت بوتاکس و هایفو برای جوان سازی پوست

تفاوت بوتاکس و هایفو برای جوان سازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت بوتاکس و هایفو برای جوان سازی پوست

هر روش جوانسازی و رفع چین و چروک پوست دارای فواید و عوارض مخصوص به خود می باشد که درمورد استفاده از آن باید با متخصص پوست مشورت گردد و سپس اقدام به ، به  کارگیری روش در جوانسازی پوست شود ، هم روش هایفوتراپی و هم بوتاکس در جهت جوانسازی پوست مورد استفاده می گردند که ما در اینجا تفاوت بوتاکس و هایفو برای جوان سازی پوست توضیح خواهیم داد.

هایفوتراپی

تکنولوژی هایفوتراپی امروزه به عنوان لیفتینگ و جوانسازی پوست با استفاده از امواج فرا صوتی انجام می گیرد و به کارگیری این روش بدون جراحی نی باشد و امواج از طریق پوست موجب کلاژن سازی و لیفت پوست شده و پوست را جوان و شاداب می نماید .

بوتاکس

بوتاکس نوعی سم می باشد که به پوست تزریق می گردد و با فلج کردن ماهیچه های پوست موجب از بین رفتن چین و چروک آن می شود و پوست را سفت و لیفت می نماید و  با فلج کردن ماهیچه ها ی پوست مانع از فعالیت آنها شده که باعث می گردد چین و چروک در پوست طاهر نشود.

عوارض بوتاکس

استفاده از بوتاکس برای جوانسازی پوست موجب ایجاد عوارضی مانند تورم و کبودی و خونمردگی در پوست می شود و اگر تزریق توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد و اندازه تزریق بیش از حد مورد نیاز باشد بوتاکس به سایر نقاط نفوذ کرده و عضلات را ضعیف خواهد نمود ، تزریق غیر تخصصی بوتاکس باعث عدم تقارن در دو طرف صورت می شود و باعث از بین رفتن زیبایی فرد خواهد شد یا موجب می گردد صورت به طور غیر طبیعی زاویه دار گردد. در هر حال استفاده از روش بوتاکس در جوانسازی روشی موقت می باشد و عمل بوتاکس باید مرتب تکرار گردد که خود تکرار این روش نیز موجب بروز مشکلاتی برای بیمار  خواهد شد در صورتی که دوام روش هایفو تراپی بیشتر می باشد و به سن فرد بستگی خواهد داشت و ممکن است چندین سال دوام داشته باشد. استفاده از روش هایفو جهت جوانسازی و لیفت صورت در تمام نقاط صورت امکان پذیر می باشد اما استفاده از روش بوتاکس به دلیل اینکه ممکن است صورت فرم طبیعی خود را از دست دهد ممکن نخواهد بود. هایفو برای جوانسازی پوست  مناسبتر از روش بوتاکس کردن می باشد و به دلیل استفاده از امواج مضرات این روش کمتر از روش بوتاکس کردن می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X