بهترین سن هایفو برای جوانسازی پوست

بهترین سن هایفو برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین سن هایفو برای جوانسازی پوست

هر فردی با بالا رفتن سن خود نگران چین و چروک های ایجاد شده در روی پوست خود می باشد و به دلیل تاثیر پوست صورت در زیبایی اگر ظاهر شدن چین و چروک در پوست صورت باشد با حساسیت بیشتری مواجه خواهد شد، حساسیت به پوست صورت در زنان  بیشتر از مردان می باشد و همیشه به دنبال راهی برای از بین بردن این چروک هستند و از روشهای زیادی مانند لایه برداری و لیزر برای برگردان جوانی و زیبایی به پوست خود استفاده می نماید، یکی از روشهای بازسازی و جوانسازی پوست هایفو تراپی می باشد که باید دید بهترین سن هایفو برای جوانسازی پوست چه سنی می باشد.

هایفوتراپی

در این روش جوانسازی پوست از طریق تابش امواج بر پوست انجام می گیرد و با نفوذ امواج مافوق صوت به لایه های عمیق پوست ، پوست لیفت شده و جوانسازی در آن صورت می گیرد .

موارد هایفوتراپی

روش هایفوتراپی و جوانسازی و کشیدن پوست در نقاطی از بدن مانند صورت و گردن قابل انجام می باشد و از این روش برای درمان افتادگی پلکها ، ابرو ، لیفت گونه با نخ، رفع غبغب، لیفت پیشانی و لیفت گردن استفاده می شود.

سن هایفوتراپی

بیماران با سن های مختلفی متقاضی  انجام روش هایفو بر روی پوست خود می باشند اما مناسبترین سن استفاده از این روش سن بین ۳۵ تا ۷۵ می باشد زیرا افتادگی و شل شدن پوست از سن ۳۵ سالگی به بعد شروع می شود. اما استفاده از این روش به دلیل نداشتن محدودیت سنی ممکن است در افرادی که سن آنها کمتر از ۳۵ سال نیز باشد انجام گیرد، تعیین سن ۷۵ به عنوان اخرین سنی که مجاز به انجام روش هایفوپلاستی می باشد به دلیل  است که ممکن است استفاده از این روش برای افراد بالای سن ۷۵ سال باعث ایجاد مشکلاتی گردد. هایفو تراپی پوست و بدن روشی بی ضرر جهت جوانسازی آن می باشد و تمام گروههای سنی می توانند جهت از بین بردن چین و چروک پوست خود از این روش استفاده نمایند و به دلیل غیر جراحی بودن این روش بیماران استقبال بیشتری  از این روش دارند. سن هایفو محدودیت خاصی ندارد اما استفاده از این روش معمولا توسط متخصص به افراد بالای ۳۰ سال که سن شروع افتادگی پوست می باشد توصیه می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X