با روش های رینوپلاستی افراد مشهور آشنا شوید

با روش های رینوپلاستی افراد مشهور آشنا شوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

با روش های رینوپلاستی افراد مشهور آشنا شوید

رینوپلاستی به عمل زیبای جراحی بینی گفته می شود که در آن پزشک متخصص به کمک تکنیک های خاص ، به اصلاح ظاهر بینی می پردازد ، از این رو در این مقاله ، رینوپلاستی افراد مشهور مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رینوپلاستی افراد مشهور

در رابطه با رینوپلاستی افراد مشهور می توان عنوان نمود ، از آنجا که ظاهر ، تیپ و قیافه ی افراد مشهور همواره مورد توجه طرفداران آنها قرار دارد ، لذا با توجه به در مرکز توجه قرار گرفتن افراد مشهور ، از جمله عمل های زیبایی که در جهت زیباسازی چهره انجام می شود ، عمل زیبایی رینوپلاستی می باشد . بینی در مرکز صورت قرار دارد لذا تقارن و تناسب آن با دیگر اجزای صورت ، در زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار می باشد و از آنجا که افراد مشهور تمایل دارند ، طرفداران آنها از عمل های زیبایی انجام شده ی آنها اطلاع نداشته باشند ، معمولا عمل رینوپلاستی بسته و یا رینوپلاستی بدون جراحی را که در آن از تزریق بوتاکس ، ژل و لیفت نخ جهت ایجاد تغییرات و اصلاحات بینی بدون برش بر روی قاعده بینی استفاده می شود ، انجام می دهند . به کمک عمل رینوپلاستی بدون جراحی می توان قوز بینی را از طریق تزریق ژل از بین برد ، با تزریق بوتاکس گشادی پره های بینی را کوچک کرد و با تزریق نخ لیفت به نوک بینی افتادگی های بینی را درمان نمود .    

سلبریتی هایی که عمل جراحی زیبایی انجام داده اند

بازیگران سینما و تلویزیون ، مجریان برنامه های تلویزیون ، گزارشگران و خبرنگاران ، سیاستمداران و .... از جمله افراد مشهوری هستند که به واسطه ی در معرض قرار گیری دید افراد بسیاری ، جهت ایجاد چهره ای زیبا و متناسب ، به عمل رینوپلاستی اقدام می کنند . رینوپلاستی در میان عمل های زیبایی ، به دلیل ایجاد تغییرات مطلوب و بسیار تاثیرگذار ، بیشتر  از دیگر عمل های زیبایی مورد استقبال قرار گرفته و سالانه در کلینیک های زیبایی متعدد سراسر دنیا شاهد انجام آنها در افراد مختلف می باشیم . در کشور ایران که از نظر انجام عمل های زیبایی ، رینوپلاستی رتبه ی اول را دارد ، انجام این عمل زیبایی در خانم ها به دلیل نوع پوشش و حجاب زنان ایرانی ، بیشتر از مردان صورت می پذیرد ، از این رو زنان مشهور ازجمله افرادی هستند که  عمل زیبایی رینوپلاستی را انجام می دهد . به دلیل استقبال زیاد ایرانیان از عمل رینوپلاستی در بسیاری از موارد مشاهده شده که برخی پزشکان غیرمتخصص و بی تجربه با انجام تبلیغات گسترده و کذب ، با جذب افراد بسیاری به انجام عمل تخصصی و بسیار سنگین رینوپلاستی اقدام کرده و موجب وارد آمدن صدمات جبران ناپذیری به افراد ناگاه شده اند ، لذا به افرادی که قصد انجام چنین عمل زیبایی را دارند ، اکیدا توصیه می شود تنها به مراکز معتبر و مورد تایید مراجعه کنند تا پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم با امکانات و تجهیزات پیشرفته  ، این نوع عمل را با موفقیت انجام دهد .   منبع: کلینیک جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X