کدام چربی برای تزریق در صورت مناسب تر است؟

کدام چربی برای تزریق در صورت مناسب تر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کدام چربی برای تزریق در صورت مناسب تر است؟

از تزریق چربی جهت رفع چین و چروک صورت و برجسته سازی لب ها ، گونه و همچنین زاویه دار کردن چانه استفاده می گردد . جهت انجام چنین عمل زیبایی که نیازمند دقت ، ظرافت و به کار گیری تکنیک های خاص تزریق توسط پزشک متخصص است ، ابتدا با ایجاد بیحسی موضعی ، چربی از دیگر قسمت های بدن فرد که در مقابل ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، با ایجاد شکاف های ریز برداشته می شود ، با قرار دادن این چربی در دستگاه گریز از مرکز ، ناخالصی های آن جدا شده و چربی مناسب صورت آماده ی تزریق می گردد .

روش تزریق چربی به صورت

به هنگام تزریق چربی به صورت ، با توجه به کاربرد چربی ، میزان حجم مورد نیاز از چربی با ایجاد بیحسی موضعی توسط تزریقات سوزن و یا لوله ی بسیار ریزی به نام کانولا انجام می شود .

در افرادی که چین و چروک های مختلفی در پیشانی ، اطراف دهان ، زیر چشم دارند ، تزریق چربی روشی کم عارضه و نتیجه بخش خواهد بود که با پیوند مناسب ، نتایج ماندگاری خواهد داشت .

در روش تزریق چربی به دلیل هم بافت بودن آن با بدن فرد ، بدون ایجاد حساسیت و در کمترین زمان ممکن ، پیوند چربی به صورت به خوبی انجام خواهد شد .

اگر چه پس از تزریق بیش از نیمی از حجم چربی تزریق شده توسط جذب بدن ، تحلیل خواهد رفت ، اما حجم باقی مانده تا ۱۰ سال ماندگار خواهد شد .

البته تکنیک های مورد استفاده شده توسط پزشک به هنگام تزریق و میزان فعالیت عضو مورد تزریق در زمان ماندگاری چربی تاثیرگذار خواهند بود .

محل مناسب برای برداشت چربی مناسب صورت

چربی مناسب صورت جهت تزریق به نواحی مختلف صورت و بدن از دیگر نواحی بدن مانند ، شکم ، پهلو ، ران ، باسن و کنار زانو برداشته می شود .

اینکه کدام یک از این نواحی جهت برداشت چربی مناسب هستند ، به مقاومت چربی این نواحی در برابر فعالیت و رژیم غذایی فرد بستگی دارد ، زیرا در صورت انجام تزریق ، اگر چربی تزریق شده در برابر فعالیت و رژیم غذایی فرد مقاومتی نداشته باشد ، به راحتی توسط بدن جذب و تحلیل خواهد رفت .

از این رو ، تحقیقات نشان داده که چربی های اضافه ی ناحیه ی شکم با مقاومت نسبتا بالای خود ، چربی مناسبی جهت انجام تزریقات چربی هستند . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X