نتایج شگفت انگیز بوتاکس موی سر

نتایج شگفت انگیز بوتاکس موی سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج شگفت انگیز بوتاکس موی سر

امروزه استفاده از روش های مختلف زیبایی به منظور جوانسازی و زیبایی پوست و مو بسیار کاربرد دارد ، بوتاکس موی سر از جمله ی این روش های زیبایی است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .  

بوتاکس

بوتاکس ماده ای است که از سم بسیار قوی بوتولینیوم به دست می آید و کاربردهای فراوانی در عمل های زیبایی غیر جراحی دارد ، بیشترین استفاده از بوتاکس ؛ رفع چین و چروک و جوانسازی پوست می باشد .

بوتاکس موی سر

در رابطه با بوتاکس موی سر می توان عنوان نمود که از این روش زیباسازی مو به دو صورت  برای درمان مو استفاده می گردد :
  • بوتاکس برای مو : در این روش جهت ترمیم موهای آسیب دیده ، موها را با به صورت موضعی ماده ی بوتاکس آغشته می کنند تا در اثر آن خشکی ، زبری ، شکنندگی و موخره موها رفع شده و موهایی صاف ، سالم و نرم ایجاد گردد ، در واقع در این روش ، بوتاکس جایگزین مناسب و موثرتر کراتینه خواهد بود
  • تزریق بوتاکس به پوست سر : در این روش ماده ی بوتاکس توسط سرنگ های مخصوص به پوست سر در ریشه ی موها تزریق می گردد تا تعرق بیش از حد در افرادی که به این عارضه دچار هستند ، کمتر عرق کنند ، زیرا عرق کردن موجب چرب شدن و بی روح شدن موها شده و در نتیجه چربی به بیش از حد نیز موجب افزایش ریزش موها می گردد .
با تزریق بوتاکس به پوست سر ، نیاز به شست و شوی بیش از حد موها نخواهد بود و به صورت شگفت انگیزی شاهد افزایش رشد موها و کاهش خارش پوست سر نیز خواهیم بود .

متخصص پوست و مو

به منظور انجام کلیه ی عمل های زیبایی نظیر تزریق بوتاکس ، باید به متخصص پوست و مو مراجعه کرد زیرا درمان موثر و اصولی تنها با تشخیص پزشک متخصص و انجام بررسی های لازم ، صورت می پذیرد . بسیاری از موارد گزارش شده که نشان می دهد که تزریقات غیراصولی بوتاکس باعث شده که صدمات جبران ناپذیری به سلامت و زیبایی افراد وارد گردیده است . بوتاکس اصل و استاندارد و روش تزریق صحیح در دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار تاثیرگذار می باشد ، از این رو پزشک  معالج خود را با بررسی سوابق و انجام عمل های زیبایی او انتخاب نمایید . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X