از اثر روش هایفو با دابلو بر پوست شگفت زده خواهید شد

از اثر روش هایفو با دابلو بر پوست شگفت زده خواهید شد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از اثر روش هایفو با دابلو بر پوست شگفت زده خواهید شد

هر فردی که در پی جوانسازی و کشیدن پوست خود می باشد خواستار این موضوع خواهد بود که روشی را انتخاب نماید که بدون درد و خونریزی باشد و کوچکترین اثری از درمان در سطح پوست باقی نماند ،جدیدترین روش جوانسازی پوست هایفو تراپی می باشد که با دستگاه پیشرفته دابلو انجام می گیرد حال شما از اثر هایفو با دابلو بر پوست شگفت زده خواهید شد. در روش هایفو تراپی اثری از جای زخم و بخیه نیست و به دلیل استفاده از امواج برای جوانسازی پوست و ایجاد نشدن جراحی و برش در آن روشی مناسب برای کسانی خواهد بود که از جراحی هراس دارند.

هایفو با دابلو

هایفوتراپی پوست با دستگاه دابلو روشی نوین و پیشرفته جهت رفع چین و چروک پوست می باشد و چروک پوست ترمیم شده و رفع خواهند شد. دستگاه دابلو در هایفوتراپی انرژی امواج را در ناحیه مورد درمان متمرکز می نماید و امواج در لایه های زیرین پوست باعث تخریب سلولهای آسیب دیده شده و فرآیند جوانسازی و بازسازی پوست دوباره آغاز می گردد .

عملکرد هایفوتراپی

  • هایفو تراپی پوست باعث زنده شدن بافتهای مرده پوست می گردد و با تقویت امواج بافت زنده پوست ترمیم  می شود و با کلاژن سازی پوست را جوان و تازه می نماید
  • امواج هایفوتراپی به دلیل ضعیف بودن در سطح پوست باعث آسیب رساندن به آن نمی گردند اما وقتی در زیر لایه های پوست تمرکز پیدا نمایند و جمع گردند باعث ایجاد گرما و قدرت خواهند شد و پوست را ترمیم خواهند نمود.

افراد غیر مجاز برای هایفو تراپی

زنان باردار و افراد دیابتی و افرادی که تومورهای بدخیم دارند نباید از روش هایفو تراپی برای حذف چروک صورت خود استفاده نمایند و انتخاب روش درمانی آنها حتما باید با نظر پزشک متخصص انجام گیرد. هایفو تراپی گر چه محدودیت سنی ندارد و برای تمام نقاط صورت و بدن قابل انجام می باشد اما از نظر متخصصین پوست بهترین زمان انجام آن سنین ۴۰ تا ۶۰ سالگی می باشد که در این سنین افتادگی پوست به بیشترین حد ممکن خود می رسد. هایفو با دستگاه دابلو به دلیل غیر تهاجمی بودن و تقویت امواج در زیر پوست باعث جمع شدن پوست و سفت شدن آن می گردد که در این صورت پوست لیفت و کشیده نی شود و از افتادگی رها شده و جوان و شاداب می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X