از روش prp پف زیر چشم چه می دانید؟

از روش prp پف زیر چشم چه می دانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از روش prp پف زیر چشم چه می دانید؟

پف زیر چشم از جمله مشکلات پوستی چشم می باشد که فرد را مسن و خسته تر نشان می دهد ، از این افراد دارای این مشکل پوستی همواره به دنبال یافتن راه رهایی از این معضل هستند ، لذا در این مقاله ، روش prp پف زیر چشم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علت ایجاد پف زیر چشم

عواملی مانند ؛ زمینه ژنتیکی و ارثی ، مصرف بیش از حد نمک ، تحلیل بافت چربی بالای گونه ها و زیر چشم ، انباشته شدن مایعات زیر بافت پوست چشم ، تماس مداوم با دخانیات ، عدم پاکسازی کامل مواد آرایشی از چشم ، ضعیف شدن کاسه چشم غشایی و افتادگی آن و کمبود خواب شایع ترین علل ایجاد پف زیر چشم می باشند .

روش prp پف زیر چشم

در رابطه با prp پف زیر چشم می توان عنوان نمود که در گذشته تنها روش درمان پف زیر چشم ، انجام عمل جراحی بود ، اما امروزه روش های نوینی جهت درمان این مشکل پوستی وجود دارد که یکی از این راه حل ها ، انجام روش prp می باشد . جهت درمان پف زیر چشم می توان از روش غیرتهاجمی تزریق prp که از خون خود فرد استفاده می شود ، بهره برد ، prp پلاسمای غنی شده از پلاکت های خونی است که با فاکتورهای رویشی و ترمیمی چندین برابر خون معمولی ، به تقویت و ترمیم بافت های زیرین پوست زیر چشم می پردازد ، از این با از بین بردن عوامل ایجاد کننده ی پف زیر چشم به طور موثری ضمن از بین بردن تیرگی و کبودی زیر چشم ، می توان شاهد درمان پف زیر چشم بدون انجام عمل جراحی بود . در درمان پف زیر چشم با روش prp دور چشم ، پزشک متخصص بر اساس تشخیص خود ، با ایجاد بیحسی موضعی ، ماده ی prp را به مقدار لازم در عمق مناسب و به زیر پوست با تزریقات متعدد و به کمک سوزن های مخصوص انجام می دهد ، درمان پف زیر چشم به کمک این روش پس از گذشت دو الی سه ماه شروع خواهد شد و پس از این مدت روند بهبود پف زیر چشم بهتر و کامل تر خواهد شد . درمان پف زیر چشم به کمک تزریق prp ، به بستری شدن ، بیهوشی ، عمل جراحی و استراحت نیازی نمی باشد و مختصر قرمزی ، التهاب و تورم احتمالی نیز پس از چند روز ، بدون نیاز به مصرف داروی خاصی برطرف خواهد شد .

هزینه ی درمان پف زیر چشم با prp

هزینه انجام این عمل زیبایی با توجه به مقدار prp مورد استفاده و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود .

انتخاب کلینیک تخصصی

از آنجا که انجام روش prp درمانی ، عملی تخصصی است که باید در کلینیک پوست و مو توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، لذا هرگز نباید فریب تبلیغات دروغینی مانند prp ارزان را خورد ، پس لازم است جهت انجام هر گونه عمل پوست و زیبایی به کلینیک های تخصصی و معتبر که تجربه ی کافی را در این زمینه دارند ، مراجعه کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X