اثرات هایفو بر رفع چین و چروک پوست

اثرات هایفو بر رفع چین و چروک پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثرات هایفو بر رفع چین و چروک پوست

شاداب بودن پوست و عدم وجود چین و چروک در آن از فاکتورهای زیبایی پوست مخصوصا پوست صورت می باشد و این زیبایی و شادابی آن مربوط به کلاژن های زیر پوست می باشد ، اگر کلاژن ها بر اثر عواملی مانند پیری دچار تخریب گردند یا بازسازی آنها کند گردد پوست دچار چین و چروک خواهد شد ، کسی که دچار این عارضه می شود به دلیل تاثیر در زیبایی همواره به دنبال روشی برای رفع چین و چروک پوست خود خواهد بود یکی از این روشها هایفو تراپی می باشد که باید ببینیم اثرات هایفو بر رفع  چین و چروک پوست چیست.

هایفوتراپی پوست

هایفو موثرترین تکنیک لیفت صورت به روش غیر جراحی می باشد که از طریق امواج و نفوذ به عمق پوست باعث لیفت پوست و کشیدگی و رفع چین و چروک آن می شود، این دستگاه با امواج صوتی و بی ضرر و ایمن در یک جلسه پوست صورت یا هر ناحیه از صورت و بدن را که دچار افتادگی و چین و چروک شده لیفت کرده و جوان و شاداب می کند.

اثرات هایفو

استفاده از روش هایفو موجب  کشیدن پوست شده و این روش در تمام نقاط بدن قابل اجرا می باشد ، امواج به کار رفته در این روش عمق خطوط چین و چروک را از بین برده و پوست را صاف و کشیده می نماید .

نحوه اثر بخشی هایفو تراپی

تابش امواج هایفو به پوست چروک شده موجب می گردد تا انرژی فرکانس امواج در زیر پوست جمع گردد و کنترل گردد و یک آسیب کنترل شده در الیاف بافت پوست ایجاد و روند بهبود و دوباره سازی الیاف پوست آغاز گردد ، ایجاد الیاف جدید در زیر پوست سبب کلاژن سازی و جوانسازی پوست می شود. بهترین سن انجام روش هایفو سن ۳۰ سال به بالا می باشد زیرا از این سن به بعد شل شدگی و افتادگی و چین و چروک در پوست آغاز می گردد ، این روش به دلیل غیر جراحی بودن می تواند مورد استفاده کسانی قرار گیرد که به چین و چروک پوست دچار شده اند اما از جراحی زیبایی هراس دارند و به کار گیری این روش ، روش مناسبی برای این افراد خواهد بود. اثر هایفو در پوست در همان جلسه قابل رویت می باشد و روش درمانی هایفو جهت رفع چین و چروک معمولا در یک جلسه انجام می گیرد ، استفاده از روش هایفو در نقاط مختلف صورت باعث سفت شدن پوست و یکدست شدن سطح ان می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X