آیا رینوپلاستی تزریقی موثر است؟

آیا رینوپلاستی تزریقی موثر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا رینوپلاستی تزریقی موثر است؟

عمل زیبایی جراحی بینی در اصطلاح پزشکی ، رینوپلاستی نامیده می شود ، در این نوع عمل سنگین طی چند ساعت جراحی ، پزشک متخصص با تکنیک های خاصی ، به تغییر و اصلاح بینی می پردازد که در نتیجه ظاهر بینی زیباتر و متناسب خواهد شد ، از این رو در این مقاله ، رینوپلاستی تزریقی مورد بررسی قرار گرفته شده است . رینوپلاستی : در عمل زیبایی رینوپلاستی که یکی از پیچیده ترین عمل های زیبایی محسوب می شود ، فرد بیمار با پرداخت هزینه ی بالایی ، توسط متخصص مورد جراحی بینی قرار می گیرد ، این نوع عمل پس از انجام آن به مراقبت های شدید و دقیقی نیاز خواهد داشت ،  همچنین اگر ناراحتی هایی نظیر تنگی نفس برای فرد ایجاد شود ، پس گذشت حداقل یک سال لازم است که جراحی مجدد بینی که به آن رینوپلاستی ترمیمی گفته می شود ، صورت پذیرد .

رینوپلاستی تزریقی

در رابطه با رینوپلاستی تزریقی می توان عنوان نمود که به این نوع عمل زیبایی ، رینوپلاستی بدون جراحی یا لیفت بینی نیز گفته می شود ؛ در واقع در رینوپلاستی تزریقی به جای انجام جراحی های سنگین چند ساعته ، در زمان کوتاه تری با تزریق ژل ، چربی، بوتاکس و یا از طریق تزریق نخ های لیفت به طور قابل ملاحظه ای می توان بسیاری از جراحی های غیرضروری بینی را با رینوپلاستی تزریقی انجام داد .

انجام اصلاحات بینی از طریق رینوپلاستی تزریقی

  • با تزریق ژل به بینی می توان قوز بینی را برطرف نمود .
  • پره های گشاد بینی را می توان با تزریق بوتاکس به عضله ای خاص در بینی از میان برداشت .
  • نوک افتاده ی بینی را می توان به کمک لیفت نخ بالا کشید .
  • با تزریق چربی می توان بدشکلی های ناشی از عمل قبلی بینی را برطرف نمود .

نتایج حاصل از رینوپلاستی تزریقی

نتایج حاصل از رینوپلاستی تزریقی بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده بوده و بدون عارضه ی خاصی ، فرد به استراحت کردن نیازی نخواهد داشت . کاندید مناسب رینوپلاستی تزریقی : تنها افرادی که تمایل دارند برخی اصلاحات و تغییرات کوچک را بر روی بینی خود اعمال کنند ، می توانند از این نوع عمل زیبایی رضایت داشته باشند ، از این رو اگر فرد نیازمند تغییرات گسترده ا مانند ؛ تغییر ساختار غضروف بینی است ، تنها باید از روش عمل جراحی رینوپلاستی بهره گیرد .  

مزایای رینوپلاستی تزریقی :

  • عدم نیاز به استراحت
  • عدم ایجاد کبودی و درد
  • هزینه ی کمتر
  • کمتر از یک ساعت زمان نیاز خواهد داشت
در عمل زیبایی رینوپلاستی تزریقی ، نتایج حاصل از آن طولانی مدت نیستند و پس از مدتی فرد به تزریق مجدد نیاز خواهد داشت . منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X