prp چروک دور چشم ، بهترین روش جوانسازی پوست

prp چروک دور چشم ، بهترین روش جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

prp چروک دور چشم ، بهترین روش جوانسازی پوست

چشم عضو بسیار حساسی است که همواره باید مراقب آن بود ، پوست اطراف چشم نیز به مانند آن دارای حساسیت بسیار بالایی است ، به گونه ای که در اثر این حساسیت معمولا به راحتی دچار عوارض و مشکلات مربوط به پوست می گردد ، در این مقاله بر آن شدیم تا prp چروک دور چشم مورد بررسی قرار دهیم .

پی آر پی (prp) چروک دور چشم

در رابطه با prp چروک دور چشم می توان عنوان نمود که چروک دور چشم که به آنها چروک پنجه کلاغی گفته می شود ، به صورت خطوطی در انتهای بیرونی گوشه ی چشم ظاهر می شوند ، این نوع چروک اطراف چشم ، چهره ی فرد خسته و پیرتر نشان می دهد و طراوت چهره می کاهد. با تزریق prp به لایه ی میانی پوست که تولید کلاژن و الاستین سازنده ی سلول های پوستی در آنجا شکل می گیرد ، ساخت سلول های جدید پوستی تحریک شده و در اثر گذشت دو الی سه ماه از تزریق ، شاهد محو شدن تدریجی این چروک ها خواهیم بود ، با تزریق prp  ، علاوه بر رفع چین و چروک اطراف چشم ، با تولید سلول های چربی مورد نیاز زیر چشم می توان به طور موثری تیرگی و گودی زیر چشم را نیز برطرف نمود . جوانسازی چروک پوست اطراف چشم به کمک تزریقات prp با ایجاد بیحسی موضعی با دقت بالای پزشک متخصص و با تزریق حجم مشخصی از ماده ی prp صورت می پذیرد که در اثر فاکتورهای رشد و ترمیم بسیار قوی آن ، لایه های زیرین پوست اطراف چشم ،به طور قابل ملاحظه ای بازسازی و زیرسازی شده ؛ طراوت و شادابی را به پوست اهدا می شود . اگر چه معمولا انجام روش prp ، برای کل صورت می باشد اما چنانچه فرد تنها خواهان انجام prp چروک چشم باشد ، این مسئله نیز امکان پذیر می باشد و prp چشم به صورت مجزا انجام می شود ، از این رو هزینه ی انجام آن در مقایسه با هزینه ی prp کل صورت نیز کمتر خواهد بود .

نتایج حاصل از تزریق prp

بر خلاف تبلیغات انجام شده در مورد prp  ، که آن را روشی سریع و معجزه کننده می نامند ، باید گفت که درمان های حاصل از تزریق prp ، به زمان نیاز دارد و مانند تزریق ژل ، چربی یا بوتاکس نیست که بتوان تاثیر آن را در همان جلسه ی درمان مشاهده کرد ، دو الی سه ماه پس از تزریق prp، نتایج اولیه ی آن شروع به ظاهر شدن می کنند و 6 الی 9 ماه پس از تزریق ، نتایج کامل تزریق prp مشخص می گردد. زیرا  prp ماده ای طبیعی است که به طور اساسی به کمک تولید سلول های جدید به ترمیم و درمان مشکلات پوست مو عمل می کند و میزان تاثیرگذاری آن در بدن به واکنش و متابولیسم بدن نیز بستگی دارد ، به گونه ای که حتی در برخی افراد با تکرار تزریق ، بی تاثیر بودن prp در درمان مشکلات پوست و مو مشاهده شده است. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X