حذف چروک صورت تنها در چند مرحله

حذف چروک صورت تنها در چند مرحله

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حذف چروک صورت تنها در چند مرحله

هنگامی که چین و چروک بر روی پوست صورت ظاهر می شوند ، فرد دچار استرس و نگرانی شدید خواهد شد ، زیرا این خطوط مزاحم ، زیبایی و شادابی را از چهره محو و ظاهری مسن و خسته در فرد ایجاد می کنند ، از این رو در این مقاله ، حذف چروک صورت تنها در چند مرحله مورد بررسی قرار گرفته شده است .

حذف چروک صورت

در رابطه با حذف چروک صورت می توان عنوان نمود که روش های مختلفی نظیر ، روش های موضعی ،  روش تزریقی و روش جراحی زیبایی لیفت صورت، به منظور از بین بردن موثر چین و چروک های صورت وجود دارد که جهت انتخاب روش مناسب باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد تا به صورت اساسی و اصولی ، درمان موثر با توجه به نوع پوست و وضعیت بیمار تعیین گردد . انتخاب روش مناسب و کارآمد درمان چین و چروک در هر فردی با توجه وضعیت سلامت ، نوع پوست ، سن ، میزان عمق چین و چروک ، رنگ پوست ، تجهیزات پزشکی و ... انجام می شود ، اما قبل از مراجعه به پزشک متخصص می توان از ماسک های خانگی تهیه شده از مواد طبیعی ، جهت رفع چین و چروک صورت طی استفاده کرد . ماسک های بسیاری جهت رفع چین و چروک صورت وجود دارد که با هزینه ی بسیار کم و با روشی ساده و آسان می توان آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد .

یک ماسک خانگی برای سه روز

با این ماسک بسیار قوی ، طبیعی و بدون هر گونه عارضه که برای انواع پوست نیز مناسب می باشد ، می توان با  تهیه ی آن از شر چین و چروک های پوستی طی سه روز رهایی یافت . مواد لازم :
  • موز : یک عدد
  • گوجه فرنگی خرد شده : یک عدد
  • ژل آلوئه ورا : یک قاشق چای خوری

آماده سازی ماسک

موز را پوست گرفته خوب له کنید ، آب گوجه فرنگی خرد شده را گرفته به موز له شده اضافه کنید و در نهایت یک قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا به مواد قبل اضافه کرده و خوب مخلوط کنید ، هر روز به مدت 3 روز ، هر بار 30 دقیقه ، این ماسک را روی صورت خود قرار دهید ، پس از آن صورت خود را با آب ولرم شست و شو دهید . این ماسک را تنها برای 3 روز استفاده کنید ، پس از روز سوم تاثیر شگفت انگیز آن را در کاهش چین و چروک ، جوش های سر سیاه و آکنه به خوبی مشاهده خواهید کرد . به طور کلی جهت رفع چروک صورت از مواد طبیعی که تامین کننده ی مواد مورد نیاز پوست می باشند ، استفاده کنید ، به عنوان مثال از  آب هویج ، پاپایا ، خیار ، شیر ، اسفناج ، ماست ، آویشن ، عسل ، سفیده تخم مرغ و غیره ضمن رفع چروک پوست ، طراوت و شادابی پوست را ایجاد می کنند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X