هایفو برای جوانسازی پوست بهتر است یا آر اف؟

هایفو برای جوانسازی پوست بهتر است یا آر اف؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفو برای جوانسازی پوست بهتر است یا آر اف؟

افرادی که درصدد انجام جوانسازی پوست خود می باشند معمولا به گزینه های زیادی جهت انتخاب روش درمانی بر خواهند خورد که انتخاب هر  کدام باید با آگاهی کامل صورت گیرد ، دو روش هایفو و آر اف دو روش جوانسازی پوست از میان چندین روش متداول می باشند که باید دید هایفو برای جوانسازی پوست بهتر است یا آر اف؟ امروزه توجه به ظاهر و توجه به پوست که اولین فاکتور زیبایی هر فردی می باشد باعث گردیده تا اعمال روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست در بین مردم رواج پیدا کند.

روش هایفوتراپی

در این روش که روشی غیر جراحی می باشد  با استفاده از اشعه و امواج بالا و نفوذ در لایه های عمیق پوست چین و چروک پوست از بین می رود و پوست جوانسازی می گردد و شل شدگی و افتادگی آن اصلاح می شود و در صورت لیفت انجام می شود.

روش آر اف

روش آر اف نیز مانند هایفو برای جوانسازی پوست استفاده می گردد و در پوست ایجاد تغییر خواهد کرد و این کار با استفاده از دستگاههای پیشرفته و امواج رادیویی انجام می گیرد که سبب بازسازی پوست و تولید کلاژن در پوست خواهد شد و چین و چروک پوست را از بین خواهد برد ، در این روش گرمای حاصل از درمان به عمق لایه های پوست نفوذ کرده و مشکلات پوست را برطرف خواهد کرد.

عوارض هایفو و آر اف

عوارض آر اف و هایفو  از امواج آنها  ساطع می گردد و تقریبا شبیه هم می باشد عوارضی مانند سوزش پوست ، حساسیت، التهاب و قرمزی از نتایج به کار گیری این دو روش درمانی جهت جوانسازی می باشد. امواج به کار رفته در روش جوانسازی آر اف با امواج روش هایفو تفاوت اساسی دارد و امواج درمانی آر اف رادیو اکتیو می باشند که ممکن است عوارض نامناسبی برای پوست فرد ایجاد نماید. روش هایفو به دلیل نفوذ در ساختارهای عمقی پوست که تنها با جراحی ممکن می باشد و به دلیل عدم آسیب به سطح پوست و به دلیل سرعت زیاد درمانی و لیفت پوست از روش آر اف بهتر می باشد.

هایفو برای جوانسازی پوست

استفاده از روش هایفو برای جوانسازی پوست به جز در نواحی صورت در نواحی گردن و چانه نیز انجام می گیرد و پس از لیفت صورت بعد از گذشت زمانی کمی کلاژن سازی توسط پوست شروع می شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X