خاصیت prp برای جوانسازی پوست صورت

خاصیت prp برای جوانسازی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خاصیت prp برای جوانسازی پوست صورت

پوست بافت بسیار وسیع بدن می باشد که شادابی و طراوت آن در جوانی و زیبایی فرد نقش بسزایی دارد ، اگر چه امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و قرار گیری در معرض بسیاری از آلودگی های محیطی و غذایی باعث شده حتی افراد جوان نیز به مشکلات پوست دچار شوند اما به طور معمول افراد مسن با افزایش سن ، بیش از سایر افراد ، خواهان اعمال روش های جوانسازی پوست صورت هستند ، از این رو در این مقاله ، خاصیت prp برای جوانسازی پوست صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اما prp چیست ؟

پی آر پی پلاسمای تغلیظ شده از پلاکت های خونی است که در آن فاکتورهای رشد و ترمیم ، 5 الی 6 برابر خون معمولی می باشد و از خون خود شخص تهیه شده و تزریق می گردد ، جهت آماده سازی prp ، مقداری خون از فرد گرفته می شود ، در دستگاه گریز از مرکزی ، اجزای خون از هم جدا شده و در نهایت پلاسمای خون با پلاکت های خونی غنی می گردد و از آن به عنوان درمانی جهت رفع مشکلات پوست و مو می توان استفاده های متعددی نمود .

خاصیت prp

در رابطه با خاصیت prp برای جوانسازی پوست صورت ، می توان عنوان نمود که در این روش درمانی با استفاده از اجزای خون یعنی پلاکت ها که حاوی فاکتورهای بسیار قوی رشد و ترمیم هستند ، سلول های بدن فعال و نوسازی شده ، در نتیجه سلول های جدید در جهت جوان سازی پوست صورت عمل می کنند . در واقع با تزریق prp به عمق مناسب از پوست صورت ؛ پوست به صورت اساسی از لایه های زیرین ترمیم و جوان سازی می شود . با تزریق prp به لایه های زیرین پوست ، در نواحی پوست که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است ، پوست سفت تر شده ، جوان و سالم تر خواهد شد .

ممنوعیت استفاده از prp

افراد مبتلا به بیماری های پوستی نظیر ؛ لوپوس ، پورفیری و آلرژی و همچنین افراد مبتلا به سرطان ، شیمی درمانی ، اختلالات متابولیک و اختلالات خونی ، نمی توانند از روش  prp درمانی جهت جوانسازی پوست صورت استفاده نمایند .

نتایج جوانسازی پوست پس از تزریق prp

جهت مشاهده ی نتایج جوانسازی پوست پس از تزریق prp ، باید دو الی سه ماه صبر کرد زیرا تاثیرات این ماده ی طبیعی به واکنش بدن بستگی دارد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X