معجزه درمانی prp برای مو

معجزه درمانی prp برای مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه درمانی prp برای مو

موها بافت مرده اما بسیار حساسی هستند که در صورت ایجاد عارضه و مشکلات در این بافت ، لازم است به صورت تخصصی و اساسی علت مشخص و درمان موثر اعمال گردد ، از این در این مقاله به بررسی prp برای مو ، به عنوان درمانی که معجزه میکند ، پرداخته شده است .

پی آر پی برای مو

در رابطه با تاثیر prp برای مو می توان عنوان نمود که پی آر پی ، پلاسمای تغلیظ یافته از پلاکت های خونی است که حاوی فاکتورهای بسیار قوی رشد و ترمیم هستند ، از خاصیت انعقاد کننده ی پلاکت ها جهت ترمیم و بازسازی فولیکول های مو استفاده می گردد. توقف فرآیند ریزش مو ، تقویت فولیکول ها و احیای آنها به منظور رشد مجدد از جمله ویژگی های معجزه درمانی prp برای مو می باشد ، زیرا در بسیاری از افراد به راحتی نمی توان مجددا شاهد رشد موهای ریزش کرده بود . پی آر پی بدن را به ساخت بافت وادار می کند و این روند به زمان نیاز دارد و به طور متوسط پس از چند هفته تاثیرات معجزه درمانی prp برای مو شروع می شود . اثر بخشی prp جهت درمان مشکلات مو در افراد مختلف ، یکسان نبوده و تا حدود زیادی به تخصص پزشک و امکانات وی جهت آماده سازی پی آر پی دارد .

آماده سازی پی آر پی

پبا توجه به میزان عارضه در مو ،مقداری خون از فرد گرفته می شود ، خون در دستگاه گریز از مرکزی در اثر چرخش ، اجزای آن تفکیک شده و در نهایت پلاسمای غنی شده از پلاکت ها که در تهیه ی آن کیت های مخصوص پی آر پی نیز استفاده شده ، حاصل خواهد شد و متخصص به کمک سوزن های مخصوص با تزریقات متعدد ، پی آر پی را به عمق مناسب که فولیکول های مو در آن وجود دارند ، تزریق می کند . جهت احیای مو توسط تزریق پی آر پی ، لازم است که فولیکول های مو وجود داشته باشند ، از این رو در افراد طاسی که به طور کامل فولیکول های خود را از دست داده اند ، روش کاشت مو موثرتر خواهد بود . استفاده از پی آر پی ، محدودیت سنی خاصی ندارد و در زنان و مردان قابلیت اجرا دارد .

قیمت و هزینه انجام prp برای مو

انجام عمل زیبایی prp ، از جمله عمل هایی است که بیمه ها هزینه ی آن متقبل نمی شوند ، از این رو فرد برای انجام آن باید از جیب خود هزینه نماید که با توجه به کیت های مصرفی و دستمزد پزشک متخصص ، هزینه prp مشخص می شود که تعداد جلسات درمانی مورد نیاز در هر فرد با توجه به واکنش بدن و میزان عارضه ، متفاوت خواهد بود . تزریق prp، لازم است در کلینیک های تخصصی توسط پزشک دارای تجربه و مهارت لازم صورت پذیرد ، زیرا میزان تزریق و نحوه ی تزریق prp در دستیابی به نتیجه ی مطلوب ، بسیار تاثیرگذار می باشد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X