چند روش ساده برای رشد مو و ابرو

چند روش ساده برای رشد مو و ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چند روش ساده برای رشد مو و ابرو

قطعا مو و ابرو  نقش بزرگی را در زیبایی یک فرد خواهند داشت و کم پشت بودن آن میتواند باعث نارضایتی شود به همین دلیل باید قبل از اینکه موهایتان کم پشت شود به فکر این باشید که رشد مو و ابرو را افزایش دهید و به تقویتشان بپردازید. بهتر است بدانید مو های سر روزانه به صورت طبیعی دچار ریزش میشوند و در صورتی که موهای دیگری جایگزینشان نشوند قطعا فرد دچار کم پشتی مو میشود و زیباییش تحت تاثیر این کم پشتی قرار میگیرد.اصولا راه های زیادی برای رشد مو ابرو وجود دارد که با دانستن آن میتوانید از ریزش مو و بدفرم شدن ابرو هایتان جلوگیری کنید و به زیبا ماندتان کمک کنید.در این مطلب میتوانید از روش های ساده ای که برای رشد مو و ابرو وجود دارد آگاهی پیدا کنید.  

استفاده از روغن زیتون

روغن زیتون یکی از ماده هایی است که میتواند زیبایی پوست و مو را به سادگی به شما هدیه دهد.این روغن با ارزش با ویتامین هایی که دارد روند رشد مو و ابرو را سرعت میبخشد و باعث تقویت ریشه ی مو ها میشود.همچنین باعث جلوگیری از شکنندگی موها میشود و از نازکی آنها جلوگیری میکند. برای استفاده ی موضعی از روغن زیتون برای رشد ابروها بهتر است قبل از چیز صورتتان را از هر گونه آلودگی پاک کنید و بعد از آن ابروهایتان را با مقداری روغن زیتون طبیعی ماساژ دهید.برای اثر بخشی بیشتر میتواند اجازه دهید چند ساعت روی ابروهایتان قرار بگیرد و سپس آن را بشویید.همچنین میتوانید آن را با گیاهان دارویی دیگر ترکیب کنید تا برای رشد مو و ابرو اثر بخشی بیشتری داشته باشد.  

استفاده از ماسک تخم مرغ

تخم مرغ با خواصی که دارد میتواند به سرعت باعث رشد مو و ابروهایتان شود و شما را شگفت زده کند.برای اینکه ابرو ها و موهیتان تقویت شود باید یک عدد تخم مرغ را با روغن زیتون ترکیب کنید و سپس با یک برس محل مورد نظر را به آن آغشته کنید.بعد از گذشت نیم تا یک ساعت میتوانید آن را با آب ولرم شستشو دهید.  

ابرو هایتان را ماساژ دهید

ماساژ ابرو  و پوست سر یکی از کم ضرر ترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای افزایش رشد مو و ابرویتان از آن استفاده کنید.ماساژ دادن ابرو باعث میشود تا خون در سطح پوستتان افزایش پیدا کند و همین عامل باعث تقویت ریشه ی موها  خواهد شد.برای اثر بخشی بیشتر میتوانید از روغن های مفید مانند روغن زیتون یا روغن نارگیل استفاده کنید که خود این روغن ها باعث رشد سریع موی ابرو ها و سر خواهند شد.   منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو  ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X