تزریق prp مو در کلینیک تخصصی پوست و مو

تزریق prp مو در کلینیک تخصصی پوست و مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق prp مو در کلینیک تخصصی پوست و مو

همواره استفاده از روش های اصولی و علمی جهت درمان مشکلات پوست و مو از امتحان کردن روش های متعدد و غیراصولی که تنها زمان و هزینه ی فرد را تلف می کنند ، بهتر خواهد بود و با از دست ندادن فرصت طلایی درمان ، نتایج حاصل رضایت بخش تر خواهد بود ، از این رو در این مقاله ، تزریق prp مو در کلینیک تخصصی پوست و مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تزریق prp مو

در رابطه با تزریق prp مو در کلینیک پوست و مو می توان عنوان نمود که تهیه prp جهت درمان مشکلات و عوارض پوست و مو ، کاری تخصصی است که تنها پزشک متخصص پوست و مو با دانش و تجربه ی بالای خود و همچنین امکانات و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی قادر به انجام آن می باشد .

آماده سازی prp

جهت تهیه prp ، پزشک متخصص پوست و مو ، چند سی سی خون از شخص می گیرد ، با قرار دادن آن در دستگاه سانتریفیوژ ، در اثر حرکت چرخشی آن ، اجزای خون که شامل پلاسما ، پلاکت ها و گلبول های سفید و قرمز می باشد ، از یکدیگر جدا شده و سرانجام پلاسمای پی آر پی تغلیظ شده از پلاکت ها که حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم قوی می باشد ؛ حاصل می گردد .

تزریق prp

با توجه به میزان عارضه ی پوست یا مو ، جهت ترمیم ، تقویت و بازسازی اصولی و ریشه ای پوست و مو ، مقداری از ماده ی prp ، توسط پزشک متخصص پوست و مو ، در عمق مناسب به زیر پوست با ایجاد بیحسی موضعی به کمک سوزن های مخصوص ، در نقاط مختلف به تزریقات متعدد ، تزریق می گردد .

نتایج حاصل از تزریق prp

ظهور نتایج حاصل از تزریق prp  ، به 3 الی 4 ماه زمان نیاز خواهد داشت ، زیرا این ماده ی طبیعی جهت بازسازی اساسی بافت های پوست و مو ، به متابولیسم بدن وابسته است .

کلینیک تخصصی پوست و مو

جهت تزریق prp مو باید به کلینیک های تخصصی پوست و مو مراجعه کرد زیرا آماده سازی prp و ایجاد درصد بالای خلوص  prp  ، تزریق prp ، تعیین مقدار و عمق تزریق prp ،کاری تخصصی است که پزشک متخصص پوست و مو با دانش و تخصص خود آن را انجام می دهد و هر کسی نمی تواند این کارها را انجام دهد. جهت دستیابی به نتیجه مطلوب از تزریقات prp ، باید کلیه مراحل انجام این روش توسط پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم در این زمینه ، صورت پذیرد ، از این رو جهت درمان مشکلات پوست و مو و اعمال روش تخصصی prp ، باید به کلینیک های معتبر پوست و مو که دارای سابقه بالایی در رابطه با خدمات زیبایی پوست و مو هستند ، مراجعه کرد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X